Chalupa Třeboň (Schwarzenberský seník) - Třeboňsko

Stylově zařízená zcela samostatná sekce (část) ubytovacího zařízení Schwarzenberský seník s terasou (posezení, gril) jen 500 m od historického centra Třeboně a jen 250 m od rybníka Svět. - podrobný popis

Zobrazit na mapě Lokalita: Česká  republika, Jižní Čechy, Třeboňsko
Počet ložnic: 7
Počet osob: 17
Číslo chalupy: 1203d

od 0 za pronájem na týden

Pronájem chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník) - podrobný popis

Nové ubytovací zařízení Schwarzenberský seník nabízí ubytování ve studiích, apartmánech i v celých samostatných sekcích. Ubytovací zařízení se nachází na tichém místě na kraji města Třeboň, samotné historické centrum je však vzdáleno pouze 500 m. Kolem Schwarzenberského seníku protéká Zlatá Stoka, kolem které vede cyklostezka i stezka pro turisty. Jen 250 m od Schwarzenberského seníku se nachází hráz rybníka Svět, po které vede pěšina až do parku se Schwarzenberskou hrobkou.

Zcela samostatná 8-pokojová sekce B (cca. 150 m2) pro 17 osob ubytovacího zařízení Schwarzenberský seník. Samostatný vchod. Zádveří s botníky. Chodba. Společenská místnost je vybavena jídelním prostorem, kuchyňským koutem, krbovými kamny a TV; vstup na terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici 4-plotýnková sklokeramická varná deska, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2 samostatná WC. V přízemí se dále nachází 2-pokojový apartmán, který je vybaven pokojem s malým kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba s grilem, el. konvice), stolem a židlemi, TV a rozkládacím gaučem (spaní pro 2 osoby), ložnicí s dvojlůžkem a lůžkem a koupelnou se sprchovým koutem a WC. V 1. patře (podkroví) se nacházejí další 4 samostatné apartmány. 1/ 1-pokojový apartmán (studio) je vybaven malým kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba s grilem, el. konvice), stolem a židlemi, TV, dvojlůžkem a koupelnou se sprchovým koutem a WC, 2/ a 3/ 1-pokojový apartmán (studio), je vybaven malým kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba s grilem, el. konvice), stolem a židlemi, TV, 2 lůžky ve výklenku a rozkládací pohovkou (spaní pro 1 osobu) a koupelnou se sprchovým koutem a WC, 4/ 2-pokojový apartmán je vybaven pokojem s malým kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba s grilem, el. konvice), stolem a židlemi, TV, 2 lůžky ve výklenku, ložnicí s dvojlůžkem a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Nekuřácký objekt. Možnost připojení na internet (WI-FI). Na terase, na kterou se vstupuje ze společenské místnosti je v létě k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Možnost úschovy jízdních kol. Neoplocené parkování.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00

Parametry a vybavení chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník)

Název Popis
Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km)

Volné termíny - týdenní pobyty So - So

Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Ceník ubytování - týdenní pobyty So - So

Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Ceník -  Víkendové pobyty, prodloužené víkendy 

Minimální délka pobytu je stanovena na 2 noci. Cena za 1 noc u víkendů a prodloužených víkendů činí 9 775,- Kč. Víkendy nelze objednat v hlavní sezóně. 

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 3000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník) je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Popis okolí chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník)

Lázeňské město Třeboň je hlavním turistickým centrem chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, která patří mezi jeden z nejnavštěvovanějších regionů v České republice. Zdejší rovinatá krajina je ideální k cykloturistice, vycházkám do přírody, na své si přijdou milovníci historických památek, četné rybníky lákají ke koupání, rybaření a vodním sportům. Přírodní koupání na rybníku Svět (0,7 km) nebo na Opatovickém rybníku (1 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash, posilovna v místě (1 km až 2,5 km). Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 12 km). Restaurace (0,4 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázně), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Stráž nad Nežárkou (Muzeum Emy Destinové), Červená Lhota (zámek), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), Trocnov (rodiště Jana Žižky), Chlum u Třeboně (zámek), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Žumberk (tvrz), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Nové Hrady (hrad), České Budějovice (Černá věž, Náměstí Přemysla Otakara II.), Novohradské hory, Šumava.

Lázně v okolí

Třeboň:

Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Seznam turistických cílů v okolí chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník)

Turistický cíl Vzdálenost vzdušnou čarou
Pivovar Regent 0.45 km
Zámek Třeboň 0.59 km
Třeboň - historické centrum 0.61 km
Schwarzenberská hrobka 0.98 km
Lázně Třeboň 1.84 km
Rybník Svět 1.87 km
Klášter Borovany 14.92 km
Písečný přesyp u Vlkova 18.34 km

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník)

Název Popis
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rybníku Svět (0,7 km), na Opatovickém rybníku (1 km) nebo v krytém bazénu (1 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 12 km)
Cyklotrasy v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (2,5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1 km)

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.

Vyberte si délku a termín dovolené na chalupě Třeboň (Schwarzenberský seník)

Zvolte délku dovolené
Vyberte termín kliknutím na vybranou oblast v kalendáři
Říjen 2019
PoUtStČtPaSoNe
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Listopad 2019
PoUtStČtPaSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Volný termín na dotaz Obsazený nebo nedostupný termín Vámi vybraný termín
Nejprve vyberte termín v kalendáři.
REZERVOVAT
Pro rozbalení formuláře doporučení klikněte >

Doporučit objekt přátelům - Chalupa Třeboň (Schwarzenberský seník)

AKCEPTUJEME

Benefit Plus Ticket Holiday Gastro

Jsme členem Asociace
Českých cestovních
kanceláří a agentur

800 101 127
Po - Pá 8 - 17 hod.
Kontaktujte nás

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.