Chalupa Třeboň (Schwarzenberský seník)

7 ložnic
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 17 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 1203d

Chata na víkend


Pronájem chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník) - podrobný popis

Nové ubytovací zařízení Schwarzenberský seník nabízí ubytování ve studiích, apartmánech i v celých samostatných sekcích. Ubytovací zařízení se nachází na tichém místě na kraji města Třeboň, samotné historické centrum je však vzdáleno pouze 500 m. Kolem Schwarzenberského seníku protéká Zlatá Stoka, kolem které vede cyklostezka i stezka pro turisty. Jen 250 m od Schwarzenberského seníku se nachází hráz rybníka Svět, po které vede pěšina až do parku se Schwarzenberskou hrobkou.

Zcela samostatná 8-pokojová sekce B (cca. 150 m2) pro 17 osob ubytovacího zařízení Schwarzenberský seník. Samostatný vchod. Zádveří s botníky. Chodba. Společenská místnost je vybavena jídelním prostorem, kuchyňským koutem, krbovými kamny a TV; vstup na terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici 4-plotýnková sklokeramická varná deska, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. 2 samostatná WC. V přízemí se dále nachází 2-pokojový apartmán, který je vybaven pokojem s malým kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba s grilem, el. konvice), stolem a židlemi, TV a rozkládacím gaučem (spaní pro 2 osoby), ložnicí s dvojlůžkem a lůžkem a koupelnou se sprchovým koutem a WC. V 1. patře (podkroví) se nacházejí další 4 samostatné apartmány. 1/ 1-pokojový apartmán (studio) je vybaven malým kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba s grilem, el. konvice), stolem a židlemi, TV, dvojlůžkem a koupelnou se sprchovým koutem a WC, 2/ a 3/ 1-pokojový apartmán (studio), je vybaven malým kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba s grilem, el. konvice), stolem a židlemi, TV, 2 lůžky ve výklenku a rozkládací pohovkou (spaní pro 1 osobu) a koupelnou se sprchovým koutem a WC, 4/ 2-pokojový apartmán je vybaven pokojem s malým kuchyňským koutem (lednička, mikrovlnná trouba s grilem, el. konvice), stolem a židlemi, TV, 2 lůžky ve výklenku, ložnicí s dvojlůžkem a koupelnou se sprchovým koutem a WC. Nekuřácký objekt. Možnost připojení na internet (WI-FI). Na terase, na kterou se vstupuje ze společenské místnosti je v létě k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Možnost úschovy jízdních kol. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 3000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník) je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od května do poloviny června.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Třeboň (Schwarzenberský seník) je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 9 775,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Třeboň (Schwarzenberský seník)

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník)

Lázeňské město Třeboň je hlavním turistickým centrem chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, která patří mezi jeden z nejnavštěvovanějších regionů v České republice. Zdejší rovinatá krajina je ideální k cykloturistice, vycházkám do přírody, na své si přijdou milovníci historických památek, četné rybníky lákají ke koupání, rybaření a vodním sportům. Přírodní koupání na rybníku Svět (0,7 km) nebo na Opatovickém rybníku (1 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash, posilovna v místě (1 km až 2,5 km). Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 12 km). Restaurace (0,4 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázně), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Stráž nad Nežárkou (Muzeum Emy Destinové), Červená Lhota (zámek), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), Trocnov (rodiště Jana Žižky), Chlum u Třeboně (zámek), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Žumberk (tvrz), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Nové Hrady (hrad), České Budějovice (Černá věž, Náměstí Přemysla Otakara II.), Novohradské hory, Šumava.

Lázně v okolí

Třeboň:

Třeboňské lázně nabízí turistům mnoho možností pro relaxaci i využití volného času. Lázně Aurora i Berta mají svůj plavecký bazén, fitness centrum, saunu, squash, bowling bar a restauraci. V lázních Aurora ve Wellnesscentru Agua viva je bazén s mírně slanou vodou a s vodními atrakcemi včetně divoké řeky a tobogánu. V Lázních Berta je Sport park s krytou tenisovou halou i venkovními kurty. Lázně v Třeboni se specializující na léčbu pohybového aparátu. 

Relaxační procedury v Třeboňských lázních

Lázně Třeboň nabízí i širokou škálu relaxačních služeb jako jsou: slatinné koupele a zábaly, vodoléčebné koupele, masáže ruční (klasické, exotické, antistresové, anticelulitidní) i mechanické. Procedury doporučujeme objednávat vždy s dostatečným předstihem před nástupem na pobyt.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník)

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rybníku Svět (0,7 km), na Opatovickém rybníku (1 km) nebo v krytém bazénu (1 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň v okolí Třeboně (od 12 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (2,5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Třeboň (Schwarzenberský seník): Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Třeboňsko, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník) Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník) nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Třeboň (Schwarzenberský seník) Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace