Chata Strážkovice

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 4 osoby
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1074

Pronájem chaty Strážkovice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zděná 2-pokojová chata pro 4 osoby leží v chatové osadě u ŘEKY STROPNICE. Obytný pokoj s KRBOVÝMI KAMNY. Kuchyně. Koupelna. Podkrovní ložnice. TERASA se zahradním nábytkem. U CHATY: PERGOLA s posezením a krbem. KOUPALIŠTĚ v Českých Budějovicích 13 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Trocnov (rodiště Jana Žižky). CENA od 9.625,-Kč/objekt/týden.

Zděná 2-pokojová chata (65 m2) pro 4 osoby leží v chatové osadě u řeky Stropnice. Veranda s posezením. Obytný pokoj (25 m2) je vybaven sedacím a jídelním koutem, krbovými kamny, TV+SAT a rádiem. Na obytný pokoj navazuje kuchyně (7 m2), ve které je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. Z obytného pokoje vedou příkré schody do otevřené podkrovní ložnice se 4 lůžky; vstup na balkon a na terasu se zahradním nábytkem. Vytápění dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (300 m2) se nachází pergola s venkovním posezením a zahradním krbem, elektronické šipky a ohniště. Možnost úschovy jízdních kol. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Strážkovicích (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Strážkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Strážkovice

Obec Strážkovice a nedaleko ležící chatová osada U Želízků se nachází v mírně zvlněné krajině na řece Stropnici cca. 13 km jihovýchodně od Českých Budějovic. Zdejší krajina je vhodná k cykloturistice, vycházkám do přírody nebo k houbaření. V okolí se nachází také řada historických pamětihodností. Koupání v řece Stropnici (u chaty) nebo na koupališti v Českých Budějovicích (13 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, squash a další sportovní aktivity v Českých Budějovicích (13 km). Rybaření hned u chaty v řece Stropnici (pro lepší úlovky je prý lepší zvolit dolní tok řeky Stropnice – 3 km). Restaurace a nákupy ve Strážkovicích (3 km). Turistické cíle: Trocnov (rodiště Jana Žižky), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Hluboká nad Vltavou (zámek), Trhové Sviny (Buškův hamr – technická památka), Žumberk (tvrz), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Český Krumlov (historické městské jádro, zámek, památka UNESCO), Zlatá Koruna (klášter), Kleť (nejvyšší vrchol CHKO Blanský les, lanovka, rozhledna, hvězdárna), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Vyšší Brod (klášter, Čertova stěna), Novohradské hory (přírodní rezervace Hojná Voda, Tereziino údolí, Pohořelské slatě, Žofínský prales).

Lázně v okolí

Třeboň (22 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Strážkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Řeka Stropnice v místě, koupaliště a krytý bazén v Českých Budějovicích (13 km)
Rybaření v okolí Rybaření v řece Stropnici přímo u chaty (pro lepší úlovky je prý lepší zvolit dolní tok řeky Stropnice – 3 km)
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Českých Budějovicích (13 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Českých Budějovicích (13 km)

Dotazy k pronájmu chaty Strážkovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Strážkovice nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chaty Strážkovice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace