Chata Smržov - rybník Dvořiště

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1121

Pronájem chaty Smržov - rybník Dvořiště - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízená 5-pokojová chata pro 6 osob v zalesněné chatové osadě 300 m od rybníka Dvořiště. 2 obytné pokoje – KRBOVÁ KAMNA, kuchyňský kout. Koupelna. 3 ložnice. U CHATY: venkovní posezení, gril, ohniště. KOUPÁNÍ a VODNÍ SPORTY na rybníku Dvořiště 300 m. RYBAŘENÍ na rybníku ve Smržově 1,5 km. CYKLOTURISTIKA. CENA od 11.844,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 5-pokojová chata (70 m2) pro 6 osob v zalesněné chatové osadě 300 m od rybníka Dvořiště. Předsíň. Obytný pokoj (18 m2) je vybaven jídelním koutem a krbovými kamny; vstup na terasu. Součástí obytného pokoje je opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici 4-plotýnková el. plotna, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. Ložnice (12 m2) s dvojlůžkem. Z obytného pokoje vedou mírně příkřejší schody do podkroví do otevřeného obytného pokoje (18 m2), kde je umístěna sedací souprava a TV. 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky a 2/ (10 m2) s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. Topení: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na pozemku (400 m2), který je z větší části chráněn od okolí hustým živým plotem, je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady částečně hustý živý plot
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Lomnici nad Lužnicí (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 18,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Smržov - rybník Dvořiště je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Smržov - rybník Dvořiště

Vesnička Smržov a chatová rekreační osada u rybníka Dvořiště leží v krásné rovinaté krajině jižních Čech cca. 14 km severozápadně od Třeboně. Okolí je ideální k cykloturistice, k vycházkám do přírody, stejně tak k výletům za historickými památkami. Koupání a vodní sporty v rybníku Dvořiště (0,3 km). Rybaření v rybníku ve Smržově (1,5 km) – možnost zakoupení povolenky přímo ve Smržově. Tenisové kurty v místě (0,3 km). Krytý bazén, jízda na koni, posilovna a squash v Třeboni (14 km). Restaurace a nákupy v Lomnici nad Lužnicí (3 km). Kiosek s občerstvením a základními potravinami u rybníka Dvořiště (0,4 km). Turistické cíle: Lomnice nad Lužnicí (naučná stezka Velký Lomnický, přírodní rezervace Velký a Malý Tisý – významná ptačí území), Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Stráž nad Nežárkou (Muzeum Emy Destinové), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), Červená Lhota (zámek), Kratochvíle (zámek), Trocnov (rodiště Jana Žižky), historická města: České Budějovice, Tábor, Písek, Český Krumlov; Novohradské hory, Šumava.

Lázně v okolí

Třeboň (14 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Smržov - rybník Dvořiště

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání v rybníku Dvořiště (0,3 km)
Rybaření v okolí Rybaření v rybníku ve Smržově (1,5 km) - možnost zakoupení povolenky přímo ve Smržově
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (14 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (14 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (14 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Smržov - rybník Dvořiště: Chata Jižní Čechy, Chata Třeboňsko, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Smržov - rybník Dvořiště Položit dotaz

Vloženo: 1.4.2012

dobrý den,
je možno ve Vašem objektu uschovat po dobu pobytu 6 jídních kol?

děkuji za odpověď
s pozdravem pěkného dne
Alena Škodová
Vážená paní Škodová, děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1121 Smržov. Na jízdní kola zde není žádný speciální prostor. Jízdní kola by však bylo možné uschovat v přízemí v obytném pokoji, který je dosti prostorný.

Vloženo: 12.8.2011

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte volný termín od 13. - 16.8.2011 pro 2 dospělé a 2 děti (6 a 9 let), případně za jakou cenu.
Děkuji za odpověď!
Petra Hyková
Vážená paní Hyková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Smržov č. 1121.
Bohužel pro letošní letní sezónu není tento objekt v nabídce. Chata je v nabídce na léto 2012.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.


Seznam turistických cílů v okolí chaty Smržov - rybník Dvořiště Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace