Chata Roudná

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 1216

Náš tip

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Roudná - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chata (66 m2) leží v chatové osadě na okraji obce Roudná v blízkosti řeky Lužnice a nabízí pronájem pro max. 4 osoby. Vstup do chaty je přes malou terasu s posezením. Chodba. Obytný pokoj (13 m2) je vybaven gaučem, jídelním koutem, krbovými kamny, TV a rádiem (CD, kazeta). Součástí obytného pokoje je také opticky oddělený kuchyňský kout (5 m2), ve kterém je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC – bojler 80 l. Z chodby vede příkřejší schodiště do podkrovního otevřeného pokoje (18 m2), ze kterého se vstupuje do 2 samostatných ložnic: 1/ (9 m2) se 2 lůžky a 2/ (9 m2) s vestavěnou matrací pro 2 osoby. Vytápění: dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (390 m2) je k dispozici zahradní bazén (Ø 3 m, hloubka 0,75 m), pergola se zahradním nábytkem, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Kruhový nadzemní bazén (průměr 3 m).
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je vzdálen od chaty asi 1 km.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Skalici (1 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují!!!

Příjezd/Odjezd

15.00-17.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie a vody. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Roudná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Roudná

 • Vesnička Roudná leží v malebné jihočeské krajině v blízkosti řeky Lužnice cca. 15 km jižně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za hrady a zámky, k vycházkám do přírody i k cykloturistice (značená síť cyklotras). Koupání v místě v zatopené pískovně (0,5 km) nebo na koupališti v Soběslavi (6 km). Krytý bazén v Táboře (15 km). Tenisové kurty (1 km) a jízda na koni (2 km) v místě. Posilovna v Soběslavi (6 km). Rybaření v místě v řece Lužnici (0,2 km). Restaurace ve Skalici (1 km), nákupy v místě (1,5 km).

Turistické cíle:

 • Tábor (Husitské muzeum, Strašidelné podzemí - středověké katakomby, hrad Kotnov s vyhlídkovou věží),
 • Tábor-Větrovy (zoologická zahrada, rozhledna Hýlačka),
 • Kozí Hrádek (zřícenina hradu),
 • Chýnov (Chýnovská jeskyně, ateliér sochaře Františka Bílka),
 • Choustník (hrad),
 • Sezimovo Ústí (vila Dr. Eduarda Beneše),
 • Bechyně (zámek, klášter, první elektrifikovaná železniční trať v republice Tábor - Bechyně, Duhový most - unikátní železobetonový most přes řeku Lužnici, PR Židova stroha),
 • Stádlec (Stádlecký řetězový most - technická památka),
 • Týn nad Vltavou (Městské muzeum ve zdejším zámku, rozhledna Semenec, plavby lodí po řece Vltavě, soutok Vltavy a Lužnice),
 • Temelín (zámeček Vysoký Hrádek - infocentrum jaderné elektrárny),
 • Soběslav (Blatské muzeum, rozhledna Svákov),
 • Borkovice (přírodní parmátka Borkovická a Veselská blata),
 • Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, Dům Gobelínů, Muzeum Jindřichohradecka - Krýzovy jesličky, Muzeum čs. armády, Kostel sv. Jana Křtitele, proboštský kostel Nanebevzetí P. Marie, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň – Jindřichův Hradec – Nová Bystřice),
 • Červená Lhota (zámek),
 • Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál, pivovar Regent),
 • Hluboká nad Vltavou (zámek, zoologická zahrada, zámek Ohrada),
 • České Budějovice (historické náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou, Černá věž, hradební věž Železná panna, Rabenštejnská věž, Jihočeské motocyklové muzeum, Muzeum koněspřežky, Muzeum energetiky, katedrála Sv. Mikuláše, Hvězdárna a planetárium, Pivovar Budějovický Budvar, Hopsárium – největší zábavní zastřešený park v jižních Čechách).

Lázně v okolí

 • Bechyně (23 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Roudná

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v místě v zatopené pískovně (0,5 km) nebo na koupališti v Soběslavi (6 km). Krytý bazén v Táboře (15 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Lužnici (0,2 km) nebo v zatopené pískovně (0,5 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (2 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1 km).
Golf v okolí Golf v Sudoměřicích u Bechyně (20 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Soběslavi (6 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Roudná: Chata Jižní Čechy, Chata Táborsko, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Roudná Položit dotaz

Vloženo: 10.7.2012

dobrý den, chtěla jsem se zeptat,jestli je u této chaty opravdu bazén, na fotografiích není vidět. Proč?Děkuji za odpověď.Ludvíková A.
Vážená paní Ludvíková, děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 1216 Roudná. Ano, u chaty je skutečně bazén k dispozici. Chata byla focena letos začátkem května. V té době nebyl ještě bazén na zahradě připraven a napuštěn, proto nemůže být na fotografii.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace