Chalupa Přední Zborovice

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1238

Pronájem chalupy Přední Zborovice - podrobný popis

Pěkně a účelně zařízená 2-pokojová chalupa (55 m2) pro 4 osoby na kraji obce. Veranda (schodiště). Průchozí obytný pokoj (20 m2) je vybaven rozkládacím gaučem pro 2 osoby, křeslem, jídelním koutem, krbovými kamny, TV a rádiem. V kuchyňce (8 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, el. konvice, stůl a židle. Spíž. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l. Samostatné WC. Ložnice (20 m2) s dvojlůžkem. Vytápění: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (700 m2) je k dispozici zahradní nábytek a ohniště. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička a el. konvice.
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Strakonicích (5 km) nebo ve Volyni (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Přední Zborovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Přední Zborovice

Malá obec Přední Zborovice leží cca. 5 km jižně od známého jihočeského města Strakonice. Mírně zvlněná krajina nabízí nespočet možností k cykloturistice (hustá síť cyklistických stezek), procházkám do přírody i k poznávání historických pamětihodností. Koupání na jezu na řece Volyňce v místě (0,6 km) nebo na koupalištích ve Strakonicích (5 km) nebo ve Volyni (5 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash, posilovna ve Strakonicích (5 km). Jízda na koni v místě (0,2 km). Rybaření v místě na řece Volyňce (0,2 km). Golf v Kestřanech (18 km). Restaurace a nákupy ve Strakonicích (5 km) nebo ve Volyni (5 km). Turistické cíle: Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Libětice (rozhledna Kbíl), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Vráž (lázeňský areál s pěkným lázeňským zámkem), Rabí (zřícenina hradu), Velhartice (zřícenina hradu), Kašperk (hrad), Blatná (zámek), Lnáře (zámek), Helfenburk (zřícenina hradu), Vimperk (zámek), Šumava (prales Boubín, Javorník s rozhlednou, Chalupská slať, pramen Volyňky, pramen Vltavy, Povydří).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Přední Zborovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na jezu na řece Volyňce v místě (0,6 km) nebo na koupalištích ve Strakonicích (5 km) nebo ve Volyni (5 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Volyňce (0,2 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,2 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Strakonicích (5 km)
Golf v okolí Golf v Kestřanech (18 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Strakonicích (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Přední Zborovice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa okolí Písku, Chalupa , Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Přední Zborovice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Přední Zborovice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace