Chalupa Mirkovice

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1234

Chata na víkend


Pronájem chalupy Mirkovice - podrobný popis

Chalupa resp. zcela samostatná 2-pokojová část chalupy (vejmínek) (65 m2) pro 4 osoby v malé obci. Zcela samostatný vchod přes malou uzavřenou zahrádku. Předsíňka. Obytný pokoj (28 m2) je vybaven gaučem, dvojlůžkem (široké 140 cm), stolem a židlemi, krbovými kamny a TV. V kuchyni (6 m2) je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. konvice a pračka. Z předsíně vedou schody do podkroví, kde se nachází samostatná ložnice (18 m2) s dvojlůžkem a koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. El. topení, popř. dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na malé samostatné uzavřené zahrádce (30 m2) je k dispozici zahradní nábytek a přenosný gril. Majitel obývá zcela samostatnou část chalupy, host a majitel chalupy se navzájem vůbec nepotkávají!!! Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Českém Krumlově (6 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Mirkovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Mirkovice

Vesnička Mirkovice leží na rozmezí Šumavského podhůří a Novohradských hor asi 6 km východně od Českého Krumlova (cca. 17 km jižně od Českých Budějovic). Zdejší zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice, vycházkám do přírody i houbaření. V okolí se nachází také řada cenných historických pamětihodností, které lákají k návštěvě. Koupaliště v Kaplici (12 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, jízda na koni, squash v Českém Krumlově (6 km). Rybaření na řece Vltavě (5 km) nebo na Lipenské přehradě (23 km). Restaurace a nákupy v Českém Krumlově (6 km). Malý obchod také v místě (0,1 km). Turistické cíle: Český Krumlov (historické městské jádro, zámek, památka UNESCO), Zlatá Koruna (klášter), Kleť (nejvyšší vrchol CHKO Blanský les, lanovka, rozhledna, hvězdárna), Dívčí kámen (zřícenina hradu), Holašovice (selská barokní architektura, památka UNESCO), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Hluboká nad Vltavou (zámek), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Rožmberk nad Vltavou (hrad), Vyšší Brod (klášter, Čertova stěna), Lipenská přehrada, Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Novohradské hory (přírodní rezervace Terezino údolí, Žofínský prales).

Lyžování v okolí

Kozí pláň (6 km) (750 m. n. m.): 2 vleky, délka sjezdovek: 1,8 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Mirkovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Kaplici (12 km), krytý bazén v Českém Krumlově (6 km)
Rybaření v okolí Rybaření na řece Vltavě (5 km) nebo na Lipenské přehradě (23 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Českém Krumlově (6 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Českém Krumlově (6 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Českém Krumlově (6 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Mirkovice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Okolí Českých Budějovic, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Mirkovice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Mirkovice nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Mirkovice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace