Chata Lojzovy Paseky

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1021

Rodinná dovolená

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Lojzovy Paseky - podrobný popis

Jednoduše zařízená 3-pokojová chata (40 m2) nabízí ubytování pro letní dovolenou pro 6 osob v chatové oblasti u lesa a jen 500 m od Lipenské přehrady. Předsíňka. Obytný pokoj (17 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem, krbovými kamny, TV+SAT a rádiem (CD); vstup na terasu se zahradním nábytkem. Součástí obytného pokoje je také opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. V chatě je pouze užitková voda. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Z obytného pokoje vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ otevřená průchozí (14 m2) s dvojlůžkem a lůžkem a 2/ (6 m2) se 3 lůžky. Vytápění dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na neoploceném přírodním pozemku (350 m2) se nachází venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. U vody je k dispozici pramice. Neoplocené parkování před chatou.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Popis objektu majitelem

Naše chata na Lojzových Pasekách je vhodná zejména pro ty, kteří chtějí mít na své dovolené opravdu klid. Svojí polohou na úplném okraji chatové osady u lesa zaručuje návštěvníkům dostatek klidu a soukromí. Díky tomu, že je chata zděná, není v ní nikdy příliš horko ani zima. Pláže v okolí jsou pouze přírodní, takže nikdy nejsou přelidněné.

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lojzovy Paseky je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Lojzovy Paseky je k dispozici na minimálně 4 noci za cenu 1 385,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Lojzovy Paseky

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Lojzovy Paseky

Chatová oblast Lojzovy Paseky leží v těsné blízkosti přehradní nádrže Lipno na hranicích CHKO Šumava, asi 3 km západně od Frymburku. Místo je vhodné nejen pro milovníky dovolené u vody, na své si ale přijdou také turisti, cykloturisti a houbaři. Koupání, vodní sporty, rybaření v Lipenské přehradě (0,5 km). Aquapark a tenisové kurty ve Frymburku (4 km). Golf a bobová dráha v Lipně nad Vltavou (15 km). Restaurace v místě (1 km), nákupy ve Frymburku (4 km). Turistické cíle: krásy Šumavy (Čertova stěna, Boubínský prales, Swarzenberský kanál, Plešné jezero), Vítkův Kámen (zřícenina hradu), Vyšší Brod (klášter), Rožmberk nad Vltavou (hrad), starobylé město Český Krumlov (zámek, historické centrum, památka chráněna UNESCEM), Chvalšiny (Muzeum Swarzenberského kanálu), Zlatá Koruna (klášter), Holašovice (selská lidová architektura, památka chráněna UNESCEM), České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II., Černá věž, …).

Tipy od majitele

Návštěvníkům doporučuji navštívit Frymburk, Český Krumlov, Lipno nad Vltavou a protější stranu Lipna, na kterou se lze dostat přívozem z Frymburka nebo autem přes Lipno nad Vltavou. Ve Frymburku lze navštívit nový aquapark ve zdejším Wellness hotelu, v Lipně nad Vltavou se nachází hráz Lipna a na druhé straně Lipna můžete například navštívit osadu Svatý Tomáš se zříceninou hradu Vítkův Kámen s rozhlednou. Kolem celého Lipna vede množství upravených cyklotras.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lojzovy Paseky

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Lipenská přehrada (0,5 km), aquapark ve Frymburku (4 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Lipenské přehradě (0,5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Frymburku (4 km)
Golf v okolí Golf v Lipně nad Vltavou (15 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Lojzovy Paseky: Chata Jižní Čechy, Chata Lipenská přehrada a okolí, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Lojzovy Paseky Položit dotaz

Vloženo: 13.4.2014

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné pronajmout si chatu v období od 6.-9.7.2014. Děkuji za odpověď. Kapečková

Vážená paní Kapečková,

děkujeme Vám za Váš dotaz na chatu 1021 Lojzovy Paseky.

V hlavní letní sezóně (28.6.-30.8.2014) nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty os soboty do soboty, zkrácené termíny není možné objednat. Pobyt v termínu 6.7.-9.7.2014 (3 noci) Vám z tohoto důvodu nemůžeme zprostředkovat. Děkujeme Vám za pochopení.

Týdenní termín 5.7.-12.7.2014 je předběžně volný. Cena: 10.500,- Kč/objket/týden. Poplatky na místě: Minimální délka pobytu je stanovena na 4 noci. Cena za 1 noc u zkrácených pobytů činí 1385.00,- Kč. Zkrácené pobyty nelze objednat v hlavní sezóně. 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o objednání týdenního pobytu nás prosím kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem


 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Vloženo: 26.1.2011

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,zda je možné kratší ubytování jak týden (3-4dny).
Vážená paní Rašovská, děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1021 Lojzovy Paseky. Ano, zkrácený termín na poptávku je možný během mimosezóny. V průběhu letních prázdnin je chata výhradně obsazována v týdenních turnusech od soboty do soboty.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace