Chalupa Lipnice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1415

Skvělá cena

Novinka 2014


Pronájem chalupy Lipnice - podrobný popis

Jednoduše zařízená chalupa resp. zcela samostatná 3-pokojová část chalupy (60 m2) se samostatným vchodem nabízí ubytování pro 4 osoby v tiché malé obci. Veranda. Chodba. V kuchyni (20 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, el. konvice, toustovač, el. gril, rádio a jídelní kout. Z kuchyně se vstupuje do ložnice (18 m2) (zahrnovací dveře) s dvojlůžkem a TV; vstup na terasu. Do druhé ložnice se vstupuje z chodby a je vybavena dvojlůžkem. Koupelna s rohovou vanou a WC – bojler 120 l (zahrnovací dveře). Centrální topení na tuhá paliva. Na uzavřeném hospodářském dvoře (300 m2), který je spoluužíván s majitelem chalupy, je pro hosty k dispozici opticky oddělená terasa (zahrádka) s venkovním posezením a přenosným grilem. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 1 km.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, el. konvice, toustovač, el. gril, rádio a jídelní kout.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Suchdolu nad Lužnicí (10 km) nebo v Třeboni (13 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Lipnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Lipnice

Vesnička Lipnice leží v krásné přírodě CHKO Třeboňsko, která je plná rybníků, luk a lesů a to asi v půlce cesty mezi městy Třeboň a Nové Hrady. Klidné a tiché místo je ideální k odpočinku, místní malebná krajina nabízí nespočet možností k cykloturistice a k vycházkám do přírody. Koupání na rybníku Podřezaný (1 km) nebo v zatopených pískovnách u Suchdolu nad Lužnicí (10 km). Krytý bazén, squash, tenisové kurty, jízda na koni a posilovna v Třeboni (13 km). Možnost rybaření na rybnících Rybářství Třeboň (od 10 km). Nákupy v Jílovicích (5 km), restaurace v Suchdolu nad Lužnicí (10 km) nebo v Třeboni (13 km). Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál), Chlum u Třeboně (zámek), Nové Hrady (hrad), Novohradské hory (přírodní rezervace Hojná Voda, Tereziino údolí, Pohořelské slatě, Žofínský prales), Žumperk (tvrz), Trhové Sviny (Buškův Hamr – technická památka), Dvorec u Borovan (Park exotických zvířat), Římov (poutní místo, loretánská kaple, křížová cesta), Trocnov (rodiště Jana Žižky), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO). 

Lázně v okolí

Třeboň (13 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Lipnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rybníku Podřezaný (1 km) nebo na oblíbených pískovnách u Suchdolu nad Lužnicí (10 km).
Rybaření v okolí Rybaření na rybnících Rybářství Třeboň (od 10 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (13 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (13 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (13 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Lipnice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Třeboňsko, Chalupa České Budějovice, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Lipnice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Lipnice nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Lipnice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace