Chalupa Leskovec nad Moravicí

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1341

Rodinná dovolená

Novinka 2013

Chata na víkend


Pronájem chalupy Leskovec nad Moravicí - podrobný popis

Nadstandardně zařízený 4-pokojový rekreační dům (chalupa) (90 m2) pro 8 osob v obci u cesty jen 500 m od přehrady Slezská Harta. Přízemí: Zádveří. Chodba. Obytný pokoj (35 m2) je vybaven sedacím koutem (2 lůžky), kamny, TV a opticky odděleným kuchyňským a jídelním koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička, topinkovač a el. konvice. Z obytného pokoje je vstup na balkon, z kterého lze sestoupit do zahrady. Ložnice (9 m2) s dvojlůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. Z chodby vede schodiště do 1. patra, které je vybaveno následovně. V obytné kuchyni je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazničkou, topinkovač a el. konvice. Součástí obytné kuchyně je dále pohodlný sedací a jídelní kout a TV. Ložnice (23 m2) s dvojlůžkem a 2 lůžky (z toho 1 vysunovací snížená část lůžka). Koupelna s vanou – bojler 120 l. Samostatné WC. El. topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (700 m2) se nachází pergola s venkovním posezením, přenosný gril a ohniště. Možnost úschovy jízdní kol. Oplocené parkování (2 místa).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 500 m.
Dobře vybavená kuchyně Kuchyňský kout v přízemí: sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička, topinkovač a el. konvice. Kuchyně v 1. patře: sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazničkou, topinkovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (50 m)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 14,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Leskovec nad Moravicí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak lze např. pronájem chaty v oblíbených termínech prodlouženého prvního a druhého květnového víkendu.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Leskovec nad Moravicí je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 900,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Leskovec nad Moravicí

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Leskovec nad Moravicí

Obec Leskovec nad Moravicí leží v Nízkém Jeseníku na břehu vodní nádrže Slezská Harta cca. 13 km jihovýchodně od Bruntálu. Blízkost vodní nádrže nabízí ideální podmínky pro milovníky vody (koupání, vodní sporty) a pro rybáře. Zdejší zvlněná krajina je vhodná také k cykloturistice a k vycházkám do přírody (např. naučná stezka Po vulkanitech). Koupání, vodní sporty, rybaření a plavby lodí (0,5 km) v místě na přehradě Slezská Harta. Tenisový kurt a víceúčelové hřiště (0,4 km) v místě. Krytý bazén a posilovna v Bruntále (13 km). Restaurace (50 m) a nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Leskovec nad Moravicí (bývalá vápenná pec – technická památka), Roudno (rozhledna Velký Roudný), Bruntál (zámek, přírodní rezervace Uhlířský vrch s poutním kostelem Pany Marie Pomocné), Šternberk (hrad), Sovinec (hrad), krásy Jeseníků (Mezina – přírodní památka Lávový proud a Venušina sopka, Rešovské vodopády, vodopády Bílé Opavy, Praděd, Rejvíz), Karlova Studánka (klimatické lázně), Třemešná ve Slezsku - Osoblaha (úzkorozchodná železnice), Dlouhé Stráně (přečerpávací elektrárna), Hradec nad Moravicí (zámek), Raduň (zámek), Kravaře (zámek), Krnov (rozhledny Ježník a Cvilín, poutní kostel Pany Marie Sedmibolestné, zřícenina hradu Cvilín), Úvalno (rozhledna Hanse Kulicha), Nový Dvůr (arboretum), město Opava.

Lázně v okolí

Karlova Studánka (35 km): léčba dýchacích cest, srdečních a cévních chorob; vynikající čisté klima.

Lyžování v okolí

Horní Guntramovice (14 km): 2 vleky, náročnost lehká, délka sjezdovek 0,6 km, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola, skiservis. Avalanche (23 km) (700 m. n. m.): 1 lanovka, 2 vleky, náročnost lehká, délka sjezdovek 1,6 km, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis, bobování a sáňkování. Karlov pod Pradědem (27 km) (700 – 940 m. n. m.): 3 lanovky, 6 vleků, délka sjezdovek: 9,2 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Praděd (35 km) (1235 – 1445 m. n. m.): 6 vleků, délka sjezdovek: 4,8 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, snowboarding, 44 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Leskovec nad Moravicí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přehradě Slezská Harta (0,5 km). Krytý bazén (aquapark) v Bruntále (13 km).
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Slezská Harta (0,5 km)
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,4 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Bruntále (13 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Leskovec nad Moravicí: Chalupa Severní Morava, Chalupa Jeseníky, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Leskovec nad Moravicí Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Leskovec nad Moravicí nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Leskovec nad Moravicí Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace