Chata Lednice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1704

Rodinná dovolená

Novinka 2017


Pronájem chaty Lednice - podrobný popis

Nevelká pěkně zařízená 3-pokojová chata (cca. 55 m2) se nachází v tichém prostředí na polosamotě na konci chatové osady poblíž vinic a lesa asi 3 km od Lednice a nabízí pronájem pro max. 7 osob. Předsíňka. Následuje průchozí kuchyňka, ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, el. konvice, umyvadlo a v její oddělené části pak křeslo a krbová kamna. V chatě je zavedena pouze užitková voda. Pitnou vodu dodává majitel chaty v kanistrech. Z kuchyňky vpravo se vstupuje do koupelny se sprchovým koutem a WC - bojler 80 l. Z kuchyňky vlevo se vchází do průchozí ložnice (10 m2) s dvojlůžkem a jídelním koutem. Na tuto ložnici pak navazuje druhá ložnice (12 m2) se 2 lůžky. Z kuchyňky vedou příkré schody do podkroví (snížený strop), kde se nachází třetí ložnice (14 m2) se 3 lůžky. Topení: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. V suterénu chaty (samostatný venkovní vchod) se nachází společenská místnost s posezením (ideální např. pro degustaci dobrého jihomoravského vína). Chata leží v oplocené zahradě (540 m2), kde lze využít venkovního posezení a přenosného grilu. Možnost úschovy jízdních kol. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Krbová kamna v kuchyňce.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Lednici (4 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy v Lednici (4 km) nebo v Břeclavi (5 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 21,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za dřevo 70,-Kč/den (pouze v případě topení v krbových kamnech). Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lednice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lednice

 • Obec a lázně Lednice, která je hlavním turistickým centrem Lednicko-valtického areálu  i nedaleké CHKO Pálava leží v rovinaté krajině jižní Moravy cca. 5 km severozápadně od Břeclavi. Okolí Lednice a vůbec celá Jižní Morava je ideální k cykloturistice (vinařská síť cyklostezek), k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupání v Mlýnském rybníku u kempu Apollo (2 km), na koupališti v Břeclavi (5 km), na Novomlýnských nádržích (17 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (31 km). Tenisové kurty, posilovna, jízda na koni a squash v Lednici (4 km). Rybaření na řece Dyji (4 km). Restaurace v Lednici (4 km). Nákupy v Lednici (4 km) nebo v Břeclavi (5 km).

Turistické cíle:

 • Lednicko-valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, Minaret, Janův hrad, Apollónův chrám, Tři grácie, kaple Sv. Huberta, Dianin chrám, památka zapsána na seznam UNESCO),
 • Břeclav (zámek Pohansko, plavby lodí po řece Dyji do Lednicko-valtického areálu),
 • CHKO Pálava (výšlapy na Děvín, Dívčí hrady, Stolovou horu, Turold),
 • Dolní Věstonice (Archeologická expozice),
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu),
 • Mikulčice (Slovanské hradiště),
 • Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, loděnice – možnost projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie),
 • Starý Poddvorov (větrný mlýn),
 • Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží),
 • Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy),
 • Velké Pavlovice (rozhledna Slunečná),
 • Bořetice (rozhledna Kraví hora),
 • Boleradice (rozhledna Nedánov),
 • Zaječí (rozhledny Maják a Dalibor),
 • Židlochovice (zámecký park, rozhledna Výhon),
 • Rajhrad (benediktinský klášter s Památníkem písemnictví na Moravě),
 • Brno (zoologická zahrada, hrad a pevnost Špilberk, vila Thugendhat, …),
 • Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže).

Lázně v okolí

 • Lednice (3 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lednice

Cyklotrasy v okolí Přes Lednici vedou cyklotrasy 41, 412, 5045, Knížecí, Lednická a Mikulovská.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v Mlýnském rybníku u kempu Apollo (2 km), na koupališti v Břeclavi (5 km), na Novomlýnských nádržích (17 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (31 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Dyji (4 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Lednici (4 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Lednici (4 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Břeclavi (5 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Lednice: Chata Jižní Morava, Chata Břeclavsko a Pálava, Chata Břeclav, Chata Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Lednice Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Lednice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace