Chata Lednice

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1404

Rodinná dovolená

Novinka 2014


Pronájem chaty Lednice - podrobný popis

Pěkná účelně zařízená 2-pokojová chata (47 m2) pro 4 osoby nabízí pronájem v malé chatové osadě v atraktivní oblasti přímo v Lednicko-valtickém areálu asi 3 km od centra Lednice. Předsíň. Obytný pokoj (32 m2) je vybaven, gaučem, krbovými kamny, kuchyňským a jídelním koutem; vstup na terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici plynová plotna (2 hořáky), lednička a el. konvice. Koupelna s ruční sprchou a WC – bojler 40 l. Z obytného pokoje vede schodiště do podkrovní otevřené ložnice (snížený strop - 18 m2)  s dvojlůžkem a 2 lůžky. Topení: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Chata je zásobována pitnou vodou ze zásobníku o objemu 2500 l, který je pro týdenní pobyt na chatě plně dostačující. V případě vyčerpání této kapacity je další pitná voda za poplatek. Chata leží v oplocené zahradě (1080 m2), na které je k dispozici zahradní nábytek a přenosný gril. Možnost úschovy jízdních kol. Povolena jsou jen malá psí plemena (do 30 cm).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Krbová kamna v obytném pokoji.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v kempu Apollo (1 km) nebo v Lednici (3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

14.00 - 16.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 19,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. Povolena jsou jen malá psí plemena (do 30 cm). Poplatek za vodu (platí se pouze v případě, vyčerpá-li zákazník zásobník o objemu 2500 l).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Lednice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Lednice

 • Obec a lázně Lednice, která je hlavním turistickým centrem Lednicko-valtického areálu  i nedaleké CHKO Pálava, leží v rovinaté krajině jižní Moravy cca. 5 km severozápadně od Břeclavi. Okolí Lednice a vůbec celá Jižní Morava je ideální k cykloturistice (vinařská síť cyklostezek), k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Koupání v Mlýnském rybníku u kempu Apollo (1 km), na koupališti v Břeclavi (5 km), na Novomlýnských nádržích (16 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (40 km). Tenisové kurty, posilovna, jízda na koni a squash v Lednici (3 km). Rybaření na řece Dyji (4 km). Restaurace v místě (1 km). Nákupy v Lednici (3 km) nebo v Břeclavi (5 km).

Turistické cíle v okolí chaty Lednice:

 • Lednicko-valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, Minaret, Janův hrad, Apollónův chrám, památka zapsána na seznam UNESCO)
 • Břeclav (zámek Pohansko, plavby lodí po řece Dyji do Lednicko-valtického areálu)
 • CHKO Pálava (výšlapy na Děvín, Dívčí hrady, Stolovou horu, Turold)
 • Dolní Věstonice (Archeologická expozice)
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu)
 • Mikulčice (Slovanské hradiště)
 • Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, loděnice – možnost projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie)
 • Starý Poddvorov (větrný mlýn)
 • Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží)
 • Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy),
 • Velké Pavlovice (rozhledna Slunečná)
 • Bořetice (rozhledna Kraví hora)
 • Boleradice (rozhledna Nedánov)
 • Zaječí (rozhledny Maják a Dalibor)
 • Židlochovice (zámecký park, rozhledna Výhon)
 • Rajhrad (benediktinský klášter s Památníkem písemnictví na Moravě)
 • Brno (zoologická zahrada, hrad a pevnost Špilberk, vila Thugendhat, …)
 • Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka)
 • Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže).

Lázně v okolí

 • Lednice (3 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Lednice

Cyklotrasy v okolí Oblast jižní Moravy kolem Lednicko-valtického areálu a CHKO Pálava je ideální pro cykloturistickou dovolenou. Přímo kolem chaty vede Knížecí cyklostezka. Z dalších oblíbených cyklostezek v okolí uveďme např. cyklostezku Lednickou nebo Mikulovskou.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v Mlýnském rybníku u kempu Apollo (1 km), na koupališti v Břeclavi (5 km), na Novomlýnských nádržích (16 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (40 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Dyji (4 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Lednici (3 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Lednici (3 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Lednici (3 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Lednice: Chata Jižní Morava, Chata Břeclavsko a Pálava, Chata Břeclav, Chata Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Lednice Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Lednice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace