169 objektů dle katalogu

Název katalogu: Jižní Čechy

Chalupa Javoříčko - Šumava

Kvalitně zařízená prostorná chalupa v oplocené zahradě (posezení, krb) na nádherné samotě u lesa s krásným výhledem do krajiny. Místo nabízí absolutní klid a odpočinek od rušné civilizace. - podrobný popis

Zobrazit na mapě Lokalita: Česká  republika, Jižní Čechy, Šumava
Počet ložnic: 4
Počet osob: 17
Číslo chalupy: 1049

od 0 za pronájem na týden
Náš tip Rodinná dovolená Luxusní chata Chata na samotě Chata na víkend

Pronájem chalupy Javoříčko - podrobný popis

Kvalitně zařízená 5-pokojová prostorná chalupa (150 m2) pro 16 až 17 osob leží na nádherné samotě u lesa s pěkným výhledem do krajiny. Místo nabízí absolutní klid a odpočinek od rušné civilizace. Přízemí: Chodba. Obytná místnost (27 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním koutem, opticky odděleným kuchyňským koutem, kachlovými kamny, TV+SAT, DVD přehrávačem a Hi-Fi věží; vstup na terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici plynová plotna (4 hořáky), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a kávovar. Ložnice (16 m2) s dvojlůžkem a 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 2 x 200 l. Samostatné WC. Podkroví (příkřejší schody): Obytná ložnice (32 m2) je vybavena sedací soupravou (rozkl. gauč pro 1 osobu), dvojlůžkem, 2 lůžky, jídelním a kuchyňským koutem, TV+SAT a DVD přehrávačem; vstup na terasu. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí a kávovar. Na obytnou ložnici navazuje koupelna se sprchovým koutem a WC. Ložnice (20 m2) s dvojlůžkem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby a TV+SAT. Snížené přízemí (samostatný venkovní vchod): Vstup do kuchyně (12 m2), ve které je k dispozici plynový sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kachlová kamna a jídelní kout. Ložnice (14 m2) s dvojlůžkem, 2 lůžky a TV+SAT. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V chalupě je zavedeno připojení na internet (WI-FI). Centrální elektrické topení. Nekuřácký objekt. Na pěkně udržované oplocené zahradě (650 m2) jsou k dispozici 4 venkovní posezení a venkovní krb. Oplocené parkování.

Popis objektu majitelem

Chalupa Javoříčko pro prázdniny, dovolenou nebo jen víkend se nachází v prostoru chráněné krajinné oblasti Šumava. Když přijedete k chalupě a rozhlédnete se, budete hned vědět, proč je zde tak krásně. Není nadsázkou, že můžete mít štěstí a přijde k Vám na padesát metrů srnka nebo zajíc, který zabloudil do zahrady. Bývá tady hezký květen a začátek června, když se už všechno zelená. Podzim od září do listopadu je jiný, ale rovněž kouzelný. Červenec a srpen jako hlavní sezóna je samozřejmě rovněž oblíbená a velmi vyhledávaná. Rezervace je nutná v předstihu. Vzhledem k tomu, že chalupa je na samotě a ještě navíc u lesa, najdou zde klid lidé toužící po oddechu z rušného města. V lese za chalupou pak lze během chvíle najít košík čerstvých hub.

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00

Parametry a vybavení chalupy Javoříčko

Název Popis
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně V chalupě se nacházejí 2 kuchyňské kouty a 1 kuchyně.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Běšinách (3 km). Možnost dovozu obědů až přímo do chalupy (výběr ze dvou hlavních jídel za skvělou cenu 70,- Kč včetně polévky).

Volné termíny - týdenní pobyty So - So

Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Ceník ubytování - týdenní pobyty So - So

Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Ceník -  Víkendové pobyty, prodloužené víkendy 

Minimální délka pobytu je stanovena na 2 noci. Cena za 1 noc u víkendů a prodloužených víkendů činí 3 900,- Kč. Víkendy nelze objednat v hlavní sezóně. 

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč. Závěrečný úklid 1000,-Kč (platí se paušálně za každý pobyt).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Javoříčko je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Popis okolí chalupy Javoříčko

Malá osada Javoříčko leží v severní části Šumavy cca. 10 jižně od Klatov. Místo je vhodné pro ty, kteří hledají klid, relaxaci a odpočinek od městského ruchu. V okolí lze využít nespočet možností k vycházkám do přírody, houbaření, cykloturistice, stejně tak k výletům za historickými památkami. Přírodní koupaliště v Kozí (1 km). Tenisové kurty v Běšinách (5 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Klatovech (12 km). Jízda na koni v Podolí (5 km). Rybaření v Nýrsku (12 km). Nákupy a restaurace v Běšinách (3 km). Turistické cíle: Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Sušice (Muzeum Šumavy, štítové domy na náměstí), Svatobor (rozhledna), Velhartice, Kašperk a Rábí (zříceniny hradů), Klenová a Švihov (hrady), Horšovský Týn (zámek), Domažlice (štítové domy na náměstí, Muzeum Chodska), krásy Šumavy ( šumavská jezera – Čertovo, Černé, Laka, Prášilské; Povydří, vodopád Bílá Strž, Jezerní slať, Chalupská slať, pramen Vltavy, aj.).

Popis okolí majitelem

Pěší procházky nebo delší tůry lze podnikout na kteroukoliv stranu přes lesy, louky i po cestách. Lze dojít přes lesní kryptu Kordíků až k zámecké tvrzi Čachrov nebo jiným směrem k zámku Klenová (galerie) a dále na Kolowratův zámek Týnec. Autem pak lze vyrazit na vodní hrad Švihov, do nádhrených Velhartic, do historického města Klatovy, do Kašperských hor nebo k šumavským jezerům (Černé, Čertovo, Laka). Pro vyznavače cykloturistiky vede přímo od chalupy cyklotrasa. Letadlem z klatovského letiště lze obdivovat celou Šumavu z výšky. Vodní hrátky lze provozovat na přírodním koupališti Kozí (jen 800 m přes louku) nebo na koupalištích ve Strážově a v Běšinách (3 km). Špičkový krytý bazén v německém Lamu stojí za celodenní výlet (22 km). Rovněž Klatovy nabízejí krytý bazén pro vylepšení kondičky (10 km). Sjezdové lyžování lze provozovat na čtyřech sjezdovkách na Javorné (10 km), kde není problém s parkováním. Vše je bez stresu a ceny jsou velmi příznivé.

Lyžování v okolí

  • Javorná na Šumavě (12 km): 2 vleky, délka sjezdovek 1,6 km.
  • Známé lyžařské centrum Železná Ruda (33 km) má ve svém katastru 3 lyžařské areály:
  • Železná Ruda – Belveder (805 - 905 m. n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 1,8 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
  • Železná Ruda – Nádraží (786 - 896 m. n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 3,5 km,, náročnost lehká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
  • Železná Ruda – Špičák (865 - 1202 m. n. m.): 1 lanovka, 7 vleků, délka sjezdovek: 7,9 km, všechny stupně obtížnosti, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Seznam turistických cílů v okolí chalupy Javoříčko

Turistický cíl Vzdálenost vzdušnou čarou
Zámek a galerie Klenová 5.96 km
Zřícenina Velhartice 8.75 km
Katakomby Klatovy 10.82 km
Černá věž Klatovy 10.82 km
Barokní lékárna v Klatovech 10.89 km
Klatovy 10.91 km
Pancíř s rozhlednou 13.57 km
Černé jezero 15.12 km

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Javoříčko

Název Popis
Lyžování v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v Kozí (1 km), krytý bazén v Klatovech (12 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Nýrsku (12 km)
Cyklotrasy v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Podolí (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Běšinách (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Klatovech (12 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Javoříčko (7)


Vloženo: 20.2.2016

Dobrý den, máme zájem o pronájem v termínu 16-23.7.2016. Je prosím ještě volný? Děkuji za odpověď. Karlová

Vážená paní Karlová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 1049 Javoříčko. Ano, termín od 16.7. do 23.7.2016 je předběžně volný. Cena činí 26.040,-Kč + poplatky na místě: rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den, spotřeba el. energie, vratná kauce 2000,-Kč, závěrečný úklid 1000,-Kč (platí se pouze v případě, nebude-li chalupa při odjezdu hosta předána majiteli v původním stavu).

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin. Vaši rezervaci si můžete zadat i online přes rezervační formulář na našich webových stránkách - rezervační formulář, volné termíny a ceník chalupy 1049 Javoříčko.

Vloženo: 13.4.2015

Dobrý den v pátek jsem se pokoušel rezervovat si termín pobytu ve váší chatě na 24. - 27.9.2015. Prosím o informaci zda rezervace došla a mohu s tímto termínem počítat. Děkuji a přeji hezký den josef Würfl

Vážený pane Würfl,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 1049 Javoříčko od 24.9. do 27.9.2015 (3 noci). Bohužel žádnou rezervaci od Vás zde nevedeme. Vámi požadovaný termín je však předběžně volný. Cena činí 11.700,-Kč + poplatky na místě (rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den, spotřeba el. energie a vratná kauce 2000,-Kč).

V případě dalších dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat nejlépe prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.

Vyberte si délku a termín dovolené na chalupě Javoříčko

Zvolte délku dovolené
Vyberte termín kliknutím na vybranou oblast v kalendáři
Říjen 2020
PoUtStČtPaSoNe
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Listopad 2020
PoUtStČtPaSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinec 2020
PoUtStČtPaSoNe
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Volný termín na dotaz Obsazený nebo nedostupný termín Vámi vybraný termín
Nejprve vyberte termín v kalendáři.
REZERVOVAT
Pro rozbalení formuláře doporučení klikněte >

Doporučit objekt přátelům - Chalupa Javoříčko

AKCEPTUJEME

Benefit Plus Ticket Holiday Gastro

Jsme členem Asociace
Českých cestovních
kanceláří a agentur

800 101 127
Po - Pá 8 - 17 hod.
Kontaktujte nás

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.