Zobrazit na mapě

Zámek Týnec

Hrady a zámky

Zámek Týnec na Klatovsku se řadí k vůbec největším vrcholně barokním stavbám v České republice. Mohutný barokní zámek založil hrabě Maxmilián Norbert Krakowský z Kolowrat na počátku 18. století. 

Zámek je v současné době v soukromých rukách, bohužel je veřejnosti nepřístupný.

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Zámek Týnec je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Zámek Týnec je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Pěkně zařízená chata k pronájmu s oplocenou zahradou (zapuštěný vyhřívaný bazén, gril, trampolína, stolní tenis,…) leží u lesa v chatové osadě s krásným výhledem do širokého okolí jen 10 km od Klatov.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2462

Stylová velmi pěkně zařízená chalupa k pronájmu v oplocené zahradě (pergola s posezením, krb) leží v malebné šumavské přírodě v malé obci s nespočtem možností k turistickým výletům a cykloturistice.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1538
Zámek v Týnci u Klatov patří k největším vrcholně barokním stavbám v České republice, architektura stavby je pozoruhodně promyšlená. Zámek nechal postavit šlechtický rod Kolowratů na začátku 18. století.

Dnes zobrazeno 14x

Pěkná a útulná srubová chata k pronájmu na oploceném pozemku (terasa s posezením, ohniště) leží v malé obci v malebné krajině severního šumavského podhůří jen 7 km od Klatov.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2315

Jednoduše zařízená chata k pronájmu leží na částečně oploceném pozemku (terasa se zahradním nábytkem, ohniště) na okraji malé osady nedaleko lesa v malebném šumavském prostředí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2263

Dnes zobrazeno 35x

Pěkná jednoduše zařízená chata na kraji obce pod lesem v oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) v těsné blízkosti přírodního koupání v malebné krajině šumavského podhůří.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1421

Velká účelně zařízená chalupa k pronájmu s oploceným dvorkem (posezení, gril, ohniště) leží v malé obci jižně od Klatov. Šumava láká k turistice, výletům za historií, houbaření a v zimě k lyžování.

5 ložnic / max 13 osob
číslo chalupy: 2177

Dnes zobrazeno 13x

Kvalitně zařízený rekreační dům s velkou oplocenou zahradou (bazén, posezení, gril, houpačky, pískoviště) v tiché části obce s částečným výhledem k hradu Velhartice. Cykloturistika.

4 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 0713

Dnes zobrazeno 14x

Stylová chata k pronájmu s hernou (stolní tenis, kulečník) a neoplocenou zahradou (bazén, posezení, krb) na malebném místě u lesa v sousedství pouze několika chalup v turisticky přitažlivé oblasti.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chaty: 1534

Akceptované poukázky a asociace