Penzion Hořičky

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Sauna
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo penzionu: 0612a

Prodloužený víkend


Pronájem penzionu Hořičky - podrobný popis

Nově zrekonstruovaný, kvalitně zařízený penzion s několika apartmány na kraji tiché obce. 4-pokojový apartmán (90 m2) pro 8 osob v přízemí. Předsíňka. Jídelna s jídelním koutem, krbovými kamny a opticky odděleným kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici sklokeramická varná deska (4 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Obytná místnost je vybavena sedací soupravou, dvojlůžkem a TV+SAT. 2 ložnice: obě s dvojlůžkem a lůžkem. Koupelna s vanou a WC. Plynové topení. V areálu penzionu je k dispozici fitness, sauna, infocentrum se společenskou místností. Na místě možnost objednání snídaní od 95,-Kč. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Sauna Ano
Les u objektu Les je od penzionu vzdálen asi 100 m.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky v ceně.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování penzionu Hořičky je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem penzionu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem penzionu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí penzionu Hořičky

Malá obec Hořičky leží v Podkrkonoší ca. 15 km jihovýchodně od Trutnova. Místo je ideální pro klidnou zimní dovolenou na běžkách nebo pro ty, kteří rádi lyžují v Krkonošských centrech, přitom jsou ale rádi ubytováni na klidném, tichém místě, ca. 30 km od lyžařského ruchu. Tenisová hala, krytý bazén, squash, bowling, posilovna v Trutnově (17 km). Restaurace (0,2 km), nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Dvůr Králové nad Labem (Safaripark), Vrchlabí (Krkonošské muzeum).

Lázně v okolí

Velichovky (20 km): léčba pohybového aparátu.

Lyžování v okolí

V místě možnost běžkování. Petříkovice (21 km): 3 vleky, délka sjezdovek: 3,9 km, náročnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení, lyžařská škola, parkoviště zdarma, skibus z Trutnova. Mladé Buky (24 km) (550-670 m n. m.): 5 vleků, délka sjezdovek: 3,3 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, 15 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Žacléř (30 km) (550-850 m n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 6 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, 12 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis. Janské lázně (32 km) (500-1260 m n. m.): 1 lanovka, 14 vleků, délka sjezdovek: 9,2 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, sáňkářská dráha, 40 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis. Pec pod Sněžkou (40 km) (860-1215 m n. M.): 1 lanovka, 10 vleků, délka sjezdovek: 11,2 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboarding, 20 km Loipen, půjčovna lyží, lyžařská škola, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí penzionu Hořičky

Koupání a vodní sporty v okolí Krytý bazén v Trutnově (17 km)
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisová hala v Trutnově (17 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Trutnově (17 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Penzion Hořičky: Penzion Východní Čechy, Penzion Krkonoše, Penzion Vysočina.


Dotazy k pronájmu penzionu Hořičky Položit dotaz

Vloženo: 11.11.2012

Je apartmán pro 8 osob volný v termínu 29.12. - 2.1.2013? Předem děkuji za odpověď. Kučerová
Vážená paní Kučerová,


děkujeme Vám za Váš dotaz na apartmán 0612a Hořičky.


V hlavní zimní sezóně (včetně Silvestra) nabízíme pouze týdenní pobyty, příp.zkrácený pobyt za cenu týdenního. Děkujeme za pochopení.
Silvestrovský termín 29.12.2012 - 5.1.2013 je zatím volný. Cena: 21.539,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 19.9.2011

Dobrý den,
měli vychom zájem o ubytování ve Vašem objektu. Jsme dvě rodiny - čtyř a pětičlenná. Prosím o bližší info. Jsme 5 x dospělá osoba a 4 x dítě ve věku 7, 12, 13 a 15.Děkuji a přeji hezký den.Lenka Šarounová

Vážená paní Šarounová,


děkujeme Vám za Vaši poptávku po ubytování v objektech Dolní Morava č. 1157 a Hořičky č. 0612a.

Silvestrovské termíny jsou u těchto objektů předběžně volné. Na Silvestra nabízíme týdenní pobyty (7 nocí).

Oba objekty jsou pro max. 8 osob, tuto kapacitu není možné překročit.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.Seznam turistických cílů v okolí penzionu Hořičky Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace