Zobrazit na mapě

Zámek Náchod

Náchodský zámek leží na půvabném kopci nad městem Náchod a je překrásnou dominantou okolí. V zámku je klasická prohlídková trasa, na které si mohou návštěvníci prohlédnout kromě stylového vybavení interiérů také expozici obdivuhodných bruselských tapisérií. V zámku je vždy překrásně upravená  květinová výzdoba, která dotváří romantickou atmosféru. Kromě prohlídkového okruhu je možné navštívit zámeckou věž, která slouží jako rozhledna, či tajuplnou hladomornu. Ve sklepení zámku je instalována stálá výstava Strašidel zemí Koruny české. Příjemná je také procházka francouzskou zahradou a anglickým zámeckým parkem. Malé i velké návštěvníky jistě potěší zámecké medvědárium, které je největším v naší zemi.

Foto: Zámek Náchod - archiv Národního památkového ústavu

Fotogalerie - Zámek Náchod

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Zámek Náchod je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Zámek Náchod je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 164 lidí

Pěkná chata v oploceném areálu 3 chat (pergola s posezením, gril) v chatové rekreační oblasti u lesa jen 500 m od pláže rekreačního rybníka Brodský (koupání, rybaření) jen 8 km od Babiččina údolí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1348

Pěkná chata v oploceném areálu 3 chat (terasa, posezení, gril) v chatové rekreační oblasti u lesa jen 500 m od pláže rekreačního rybníka Brodský (koupání, rybaření) jen 10 km od Náchodu.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1349

Pěkná dobově zařízená chalupa k pronájmu na neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) na malebném místě s krásným výhledem do okolí na polosamotě v sousedství pouze 4 dalších chalup.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 1642

Pěkná chata v oploceném areálu 3 chat (terasa, posezení, gril) v chatové rekreační oblasti u lesa jen 500 m od pláže rekreačního rybníka Brodský (koupání, rybaření) jen 10 km od Náchodu.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1350

Prohlíželo 155 lidí

Pěkně zařízená chata k pronájmu v oplocené zahradě (bazén, pergola - posezení a krb) leží v chatové osadě u lesa na kraji města jen 2,5 km od místního zámku a jen 8 km od vodní nádrže Rozkoš.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1579

Prohlíželo 180 lidí

Pěkná účelně zařízená poloroubená chalupa leží na oploceném pozemku (posezení, gril) v klidné části obce v malebné krajině CHKO Broumovsko (ideální k návštěvě skalních měst) nebo k cykloturistice.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1817

Nadstandardně zařízená chalupa na neoploceném pozemku (bazén, šipky, posezení, krb) na kraji malé obce u lesa v malebné krajině CHKO Broumovsko jen 15 km od Adršpašsko-teplických skal.

5 ložnic / max 18 osob
číslo chalupy: 1142

Prohlíželo 94 lidí

Zrekonstruovaná velmi pěkně zařízená chalupa ve velké zahradě (posezení, krb) v obci jen 12 km od Trutnova (koupaliště) a jen 30 km od Adršpašsko-teplických skal.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1352

Akceptované poukázky a asociace