Chalupa Domanín

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0650

Pronájem chalupy Domanín - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nově zrekonstruovaná jihočeská 2-pokojová chalupa resp. zcela samostatná část chalupy pro 5 osob s uzavřeným dvorem. Kuchyně. Obytná ložnice. Ložnice. UZAVŘENÝ DVŮR: venkovní posezení, ohniště. KOUPÁNÍ na RYBNÍKU SVĚT 3 km nebo na Spolském rybníku 3 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: Žumberk (pevnost). CENA od 9.324,-Kč/objekt/týden.

Nově zrekonstruovaná jihočeská 2-pokojová chalupa resp. zcela samostatná část chalupy (70 m2) pro 5 osob s uzavřeným dvorem. Chodba. V kuchyni (20 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, el. konvice, jídelní kout a kachlová kamna. Obytná ložnice (18 m2) je vybavena malým sedacím koutem, 2 lůžky a TV. Ložnice (18 m2) se 3 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 60 l. Topení na tuhá paliva. Na uzavřeném dvoře a louce před chalupou (1000 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Domanín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Domanín

Vesnička Domanín leží 5 km od lázeňského města Třeboň v samém centru CHKO Třeboňsko. CHKO Třeboňsko je svou výhodnou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety do celých jižních Čech. Zdejší rovinatá krajina nabízí výborné podmínky k cykloturistice i k vycházkám do přírody. Koupání v rybníku Svět (3 km) nebo ve Spolském rybníku (3 km). Tenisové kurty, krytý bazén, squash, posilovna v Třeboni (5 km). Jízda na koni v Branné (5 km). Rybaření v okolních rybnících (od 3 km). Restaurace (0,3 km) a nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), České Budějovice (Černá věž, náměstí Přemysla Otakara II.), Hluboká nad Vltavou (zámek, zoologická zahrada), Červená Lhota (zámek), Trocnov (rodiště Jana Žižky), Žumperk (pevnost), Trhové Sviny (Buškův hamr – technická památka), Římov (poutní místo), Novohradské hory.

Lázně v okolí

Třeboň (5 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Domanín

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v rybníku Svět (3 km), ve Spolském rybníku (3 km) nebo v krytém bazénu v Třeboni (5 km)
Rybaření v okolí Rybaření v okolních rybnících (od 3 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Branné (5 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (5 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Domanín: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Třeboňsko, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Domanín Položit dotaz

Vloženo: 10.4.2012

Je možno ubytovat se v této chatě na týden v termínu od 14.7. do 29.7. 2012? Jednalo by se o ubytování pro 4 osoby. Je možné někde uložit cykl. kola? Prosím o sdělení ceny.

Děkuji
Vážená paní Paťhová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 0650 Domanín.


Tento objekt není bohužel aktuálně v nabídce.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 4.4.2011

Je možné v okolí Vašeho ubytovní rybařit, co k tomu potřebujeme, nemáme rybářský průkaz, je možné si něco někde dokoupit?
Vážená paní Eberlová, děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0650 Domanín. Bohužel o možnosti rybaření v okolí chalupy 0650 Domanín nemáme bližší informace. Naopak k chalupě 0967 Smržov, kteou jste si objednala, máme informace přesné. Rybářský lístek není pro rybaření na rybníku ve Smržově nutný. Pouze si na místě zakoupíte denní rybářskou povolenku, která stojí cca. 120,-Kč (cena bez garance).
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Domanín Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace