Chalupa Dolní Poustevna

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0339

Pronájem chalupy Dolní Poustevna - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zařízená 4-pokojová chalupa pro 6 až 8 osob v centru obce ležící na hranici s Německem. Obytný pokoj. Kuchyně. Koupelna. 3 ložnice. ZAHRADA: altánek s posezením, krb, gril. Přírodní KOUPÁNÍ v Karlíně 3 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: NP České Švýcarsko, výlety do Německa (pevnost Königstein, Drážďany). CENA od 10.360,-Kč/objekt/týden.


Pěkně zařízená 4-pokojová chalupa (78 m2) pro 6 až 8 osob v centru obce u silnice. Předsíň. Obytná místnost (20 m2) je vybavena sedací soupravou, stolem a židlemi a TV. V kuchyni (16 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, překapávač, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Samostatné WC. Koupelna s vanou – bojler 160 l. V podkroví se nachází otevřený předpokoj se sedacím koutem a 3 ložnice: 1/ (8 m2) se 2 lůžky, 2/ (12 m2) se 2 lůžky a 3/ (17 m2) se 2 lůžky a rozkl. gaučem (1,5 lůžka). Centrální el. topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené (zadní hranici zahrady tvoří potok), krásně udržované zahradě (937 m2) je k dispozici altánek s venkovním posezením, krb, gril a koš na basketbal. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady dřevěný plot a potok
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, překapávač, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení lze pronajmout za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Dolní Poustevna je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Dolní Poustevna

Městečko Dolní Poustevna leží v nejzápadnější části Šluknovského výběžku na hranicích s Německem a jen 4 km od národního parku České Švýcarsko. Jeho okolí nabízí skvělé podmínky pro aktivní dovolenou (turistika a cykloturistika) i k výletům do Německa. Přírodní koupaliště v Karlíně (3 km). Krytý bazén v městě Sebnitz (Německo). Tenisové kurty a rybaření (1 km) v místě. Jízda na koni ve Šluknově (14 km). Nákupy a restaurace v místě (0,1 km). Turistické cíle: Šluknov (zámek), Kunratice (arboretum), Rumburk (Loreta, Zvědavá ulička – soubor místně typických tkalcovských domků), Krásná Lípa (Muzeum Národního parku České Švýcarsko), Jiřetín pod Jedlovou (Hornické muzeum, rozhledna na Jedlové), Děčín (zámek, vyhlídka Pastýřská stěna, zoologická zahrada), Kamenický Šenov (Sklářské muzeum), Prácheň (přírodní památka Panská skála), NP České Švýcarsko (Pravčická brána, soutěsky říčky Kamenice - sjíždění Kamenice na pramicích, Kyjovské údolí, Jetřichovické stěny, skalní hrady - Falknštejn, Šaunštejn, Brtnický hrádek, četné rozhledny – Sněžník, Vlčí hora, Tanečnice,…), Lužické hory (Luž – nejvyšší hora Lužických hor s vyhlídkou). Výlety do Německa: NP Saské Švýcarsko (skalní města Kuhstall, Bastei), Bad Schandau (lázeňský areál, úzkorozchodná tramvaj, vyhlídka s výhledem na řeku Labe), Königstein (pevnost), Kurort Rathen (největší zahradní železnice v Evropě), Drážďany (historický střed města s dominantou kostela Frauenkirche a galerie Zwinger).

Lyžování v okolí

Nejbližší lyžařské vleky ve městě Sebnitz (Německo) (3 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Dolní Poustevna

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Dolní Poustevna: Chalupa Severní Čechy, Chalupa Lužické hory a České Švýcarsko, Chalupa Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Dolní Poustevna Položit dotaz

Vloženo: 21.11.2010

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli by šla vaše chalupa Dolní Poustevna pronajmout od 30.12. do 2.1.2011 a kolik by to stálo.Předem děkuji za odpověď
Vážená paní Huzanová,


děkujeme Vám za dotazy na chatu Nové Hraběcí 0846 a chalupu Dolní Poustevna 0339.
Objekty jsou na Silvestra zatím volné.

Na Silvestra nabízíme jen týdenní pobyty (sobota-sobota, mimořádně neděle-neděle).

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na
bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 6.8.2010

Dobrý den, v informacích jsem se dočetl, že v kuchyni je plynový sporák, mikrovlnná trouba i varná konvice, ale je k dispozici i nádobí k vaření?
Vážený pane Trubač,


děkujeme Vám za dotaz k chalupě Dolní Poustevna č. 0339.
Kuchyň je vybavena nádobím pro vaření a stolování příslušného počtu hostů.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127 nebo emailem.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace