Chalupa Desná

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 12 osob
Internet v objektu - wifi
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 0923

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Desná - podrobný popis

Pěkně zařízený prostorný 5-pokojový rekreační dům (120 m2) pro 12 osob na kraji městečka u lesa. Zádveří. Chodba. V přízemí se nacházejí 2 ložnice: 1/ (13 m2) s dvojlůžkem a 2 lůžky a 2/ (13 m2) se 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem  a WC (bojler 200 l). V prvním patře se nachází obytná místnost (25 m2) se sedacím koutem, TV, DVD přehrávačem, jídelním koutem pro 8 osob a dětským koutkem (dětský stan, hračky, nádobíčko). V kuchyni (12 m2), která navazuje na obytnou místnost, je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. 2 ložnice: 1/ (9 m2) se 2 lůžky a 2/ (18 m2) se 2 lůžky a dvojlůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Pro děti je připraven dětský stolní tenis a fotbal. Možnost připojení k internetu (WI-FI). El. topení. Na neoploceném pozemku (600 m2) je k dispozici nafukovací bazén (Ø 3 m, hloubka 0,7 m), venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování. Kolem domu projíždí lokálka do Harrachova.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

13.00 - 15.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie (v zimě cca. 3500,-Kč). Závěrečný úklid 1000,-Kč (platí se v případě, že host neuvede chalupu při odjezdu do původního stavu).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Desná je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Desná

Městečko Desná leží v jihovýchodní části Jizerských hor. Nekonečné lesy nabízejí nespočet možností k turistice, nově vybudované cyklistické stezky jsou rájem pro cyklisty, na své si přijdou houbaři. V okolí lze navštívit také několik historických pamětihodností. Koupaliště, tenisové kurty, posilovna v Tanvaldu (3 km). Krytý bazén v Jablonci nad Nisou (15 km). Golf v Harrachově (10 km). Nákupy a restaurace v místě (0,5 km). Turistické cíle: Jizerské hory (výšlapy k přehradní nádrži Souš, na Bukovec, Jizeru (známá hora se zbytky pralesa), k Rašeliništi Jizerky, Černým jezírkům, na Frýdlantské cimbuří nebo Štolpichy), Bozkovské dolomitové jeskyně, Frýdlant (zámek), Lázně Libverda (lázeňský areál), Sychrov (zámek), města Jablonec nad Nisou a Liberec (lanovka na Ještěd, Zoo, zábavní park Babylon), Český ráj (skalní města, zříceniny hradů Trosky, Vadštejn, Frýdštejn, hrad Kost, zámek Hrubá Skála), Krkonoše.

Lázně v okolí

  • Lázně Libverda (27 km): léčba onemocnění kardiovaskulárních, neurologických, pohybového aparátu a onemocnění psychiatrická.

Lyžování v okolí

  • Desná -  Parlament (1 km) (550 - 650 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 2,93 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
  • Tanvaldský Špičák – SKI Bižu (4 km) (560 - 800 m. n. m.): 1 lanovka, 6 vleků, délka sjezdovek: 6,6 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 81 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
  • Kořenov – Příchovice (9 km) (680 - 790 m. n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 2,6 km, náročnost lehká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 30 km udržovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
  • Kořenov – Rejdice (11 km) (800 m. n. m.): 1 lanovka, 2 vleky, délka sjezdovek: 2,3 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 63 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
  • Harrachov (15 km) (650 - 1020 m. n. m.): 3 lanovky, 6 vleků, délka sjezdovek: 7,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 108 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Desná

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Tanvaldu (3 km), krytý bazén v Jablonci nad Nisou (15 km)
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Tanvaldu (3 km)
Golf v okolí Golf v Harrachově (10 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Tanvaldu (3 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Desná: Chalupa Severní Čechy, Chalupa Jizerské hory, Chalupa Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Desná Položit dotaz

Vloženo: 2.4.2015

Dobrý den,měli bychom zájem o ubytování poslední červencový týden.Máte ještě volno?Děkuji

Vážený pane Janovský,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 0923 Desná od 25.7. do 1.8.2015. Na tento termín vedeme předběžnou rezervaci. Nebude-li zákazníkem nejpozději 7.4.2015 rezervace potvrzena (zaplacena), bude termín opět uvolněn do prodeje. Nastane-li tato situace, můžete si zadat rezervaci.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 20.1.2015

Dobrý den chtěla bych se zeptat jestli ta lokálka je hodně slyšet a jestli jezdí často děkuji

Vážená paní Šurá,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0923 Desná. Tuto chalupu pronajíme úspěšně již od roku 2009 a nikomu projíždějící vlaky nevadily. Kolem chalupy vede turistická železniční trať Tanvald - Kořenov - Harrachov, kterou možná i Vy ráda využijete pro výlet např. do Harrachova. Na četnost spojů na této trati se prosím obraťte na České dráhy. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace