Jeseníky - Lázně - kam na výlet o dovolené

Při dovolené v Jeseníkách doporučujeme navštívit lázně z našeho seznamu tipů na výlet. U každého turistického cíle najdete i nabídku ubytovbání na nejbližších chatách a chalupách v okolí.
Chaty a chalupy Jeseníky
1
Lázně

Lázně Jeseník

Jesenický rodák Vincenc Priessnitz založil ve svém rodném městě proslulé lázně, které se specializují především na léčbu cest dýchacích. Slavného rodáka zde připomíná také jeho muzeum v domě, ve kterém se narodil. Zde se návštěvníci dozvědí mnoho zajímavého o životě a díle této slavné jesenické osobnosti.

Lázně

Lázně Karlova Studánka

Karlova Studánka je malebná obec ležící v údolí Bílé Opavy, v části rezervace pod Pradědem. Známá je především svými lázněmi a je vyhledávaným horským rekreačním střediskem. Návštěvníci obce mohou ochutnat z léčivých pramenů v hezkém Pitném pavilonu. Karlova Studánka patří mezi místa s nejvyšší čistotou ovzduší u nás.

Lázně

Lázeňský areál Velké Losiny

V lázních Velké Losiny se léčí pomocí termálních sirovodíkových pramenů. V lázeňském parku vyvěrá pramen Karel, který je již zdáli patrný díky svému charakteristickému zápachu. V severní části lázeňského parku se nachází termální koupaliště napájené léčivými prameny.

1

AKCEPTUJEME

Benefit Plus Ticket Holiday Gastro

Jsme členem Asociace
Českých cestovních
kanceláří a agentur

800 101 127
Po - Pá 8 - 17 hod.
Kontaktujte nás

Odesláním dotazu berete na vědomí zpracování osobních údajů.