Zobrazit na mapě

Protivín - krokodýlí zoo

Turistické zajímavosti

V jedinečné krokodýlí ZOO v Protivíně je k vidění více než  100 krokodýlů. Jedná se o největší evropskou kolekci aligátorů, kajmanů, krokodýlů a gaviálů.  Na jaře je možné sledovat líhnutí malých krokodýlků v expozičních inkubátorech. Každou sobotu v 11:00 a v neděli ve 14:00 probíhá krmení krokodýlů – krmí se skupina extra agresivních 21 kubánských krokodýlů a také Golema, asi 5 metrového krokodýla mořského. V přidruženém muzeu můžete navštívit výstavu koster více než 1 200 zvířat (nejen krokodýlů).

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Protivín - krokodýlí zoo je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Protivín - krokodýlí zoo je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 125 lidí

Pěkně zrekonstruovaná chalupa s oploceným dvorem (bazén, trampolína, pergola, ohniště) leží na kraji malé obce v malebné jihočeské oblasti ideální k cykloturistice jen 6 km od města Vodňany.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2297

Kompletně zrekonstruovaná chalupa s oploceným dvorem (bazén, trampolína, pergola, gril) leží na kraji malé obce v malebné jihočeské oblasti ideální k cykloturistice jen 6 km od města Vodňany.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2016
Tato soukromá krokodýlí ZOO se pyšní více jak 23 druhy krokodýlů, mezi nimi jsou raritou bílí krokodýli anebo Ralf - největší krododýl ve Střední Evropě, který dorostl úctyhodné délky 4,70 m.

Jednoduše zařízená chalupa k pronájmu z konce 18. století udržovaná v dobovém skromném stylu s uzavřeným dvorkem (posezení, ohniště) leží v malé obci jen 2 km od města Vodňany. Cykloturistika.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2149

Velmi pěkná rodinná chata s krbem k pronájmu leží v chatové oblasti na udržovaném travnatém pozemku (posezení, krb s udírnou, gril). Polohou ideální pro milovníky přírodního koupání a rybaření.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 2176

Atypicky s nádechem historie zařízený samostatný apartmán na zámku s uzavřeným nádvořím a oplocenou zahradou (pergola, posezení, gril, ohniště) v krásné lokalitě na kraji obce u lesa.

3 ložnice / max 8 osob
číslo apartmánu: 1130

Jednoduše zařízená chata na malebné polosamotě nedaleko lesa a soustavy rybníčků v pěkném areálu 3 rekreačních objektů (bazén, stolní tenis, trampolína, dětský koutek) asi 5 km od Vodňan.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1131a

Rezervováno 13. 6.

Kompletně zrekonstruovaná velmi pěkná 2-pokojová chalupa k pronájmu s oploceným dvorem (posezení, gril) v tiché uličce v malé obci u Otavské cyklostezky jen 6 km od města Písek.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1466

Prohlíželo 142 lidí

Prostorná účelně zařízená novostavba chalupy k pronájmu s kulečníkovou hernou a oplocenou zahradou (zapuštěný bazén, trampolína, terasa) leží na okraji obce necelé 2 km od soutoku Vltavy a Lužnice.

4 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2338

Akceptované poukázky a asociace