Zobrazit na mapě

Čertova stěna - Luč

Přírodní zajímavosti

Národní přírodní rezervace Čertova stěna je romantické místo, které vedlo ke vzniku mnoha pověstí. Jednu z těchto bájí zpracoval světově proslulý skladatel Bedřich Smetana ve své opeře, která nese i název tohoto tajemného místa.

Čertova stěna je mohutná rozpukaná žulová hradba s mnoha kamennými moři. Překrásná je vyhlídka z Čertovy kazatelny do údolí Vltavy. K Čertově stěně se turisté dostanou z parkoviště na silnici z Loučovic do Vyššího Brodu.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Čertova stěna - Luč je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Čertova stěna - Luč je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 20x

Velmi pěkně zařízená chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (terasa s posezením, stolní tenis, ohniště, vyžití pro děti) u lesa na okraji obce jen 5 km od přehrady Lipno (koupání, vodní sporty).

3 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 2127

Dnes zobrazeno 59x

Rezervováno včera

Jednoduše zařízená chalupa resp. polovina dvojchalupy se samostatným vchodem v neoplocené zahradě (posezení, gril) v chatové osadě na malebném místě pod lesem s překrásným výhledem na přehradu Lipno.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1464

Dnes zobrazeno 12x

Rezervováno dnes

Pěkně a účelně zařízená chalupa s neoploceným pozemkem (posezení, ohniště) na kraji obce s krásným výhledem do krajiny v malebné šumavské přírodě jen 9 km od Lipenské přehrady. Turistika.

4 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1260

Dnes zobrazeno 26x

Nadstandardně zařízený rekreační dům leží na okraji Frymburku v oplocené zahradě (zapuštěný bazén, posezení, gril). Ubytování jen 300 m od aquaparku a jen 500 m od přehrady Lipno (pláže).

4 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1703

Pěkná nově zrekonstruovaná chata k pronájmu s terasou (posezení) leží na neoploceném pozemku (ohniště) v chatové osadě nedaleko lesa jen 500 m od přehrady Lipno (koupání, rybaření, vodní sporty).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1739

Dnes zobrazeno 10x

Velmi pěkně zrekonstruovaná chata k pronájmu na neoploceném pozemku (pergola s posezením a krbem) leží v chatové osadě u lesa jen 150 m od přehrady Lipno (koupání, rybaření, vodní sporty).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1811

Dnes zobrazeno 10x

Rezervováno dnes

Velmi pěkná zcela samostatná polovina dvojchaty s terasou na neoploceném pozemku (posezení, gril). Ubytování jen 200 m od pláže Lipenské přehrady (koupání, vodní sporty, rybaření).

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0216

Pěkně zařízená zděná chata, resp. polovina dvojchaty se samostatným vchodem na neoploceném pozemku (altánek, posezení, krb) jen 200 m od přehrady Lipno (koupání, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1333

Akceptované poukázky a asociace