Zobrazit na mapě

Černá jezírka

Přírodní zajímavosti

Nejpěknější cesta k Černým jezírkům vede z horské osady Jizerka. Cestou k Černým Jezírkům budeme procházet překrásnou krajinou této části Jizerských hor. Přes Jelení stráň s Věžními skálami dojdeme ke skupině žulových skal, kterým se podle starých legend říká Pytlácké kameny. Je odtud neopakovatelný výhled na okolní krajinu. Potom již procházíme přes Rybí loučky až k rezervaci Černá Jezírka. Tato rezervace se skládá z několika rašelinišť a jezírek.

Cestu rašeliništěmi nám umožní povalové chodníky, které jsou zde vybudované.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Černá jezírka je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Černá jezírka je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prostorná horská chata k pronájmu na neoploceném pozemku se společenskou místností leží na atraktivním klidném místě u lesa přímo na turistické stezce vedoucí do vrcholových partií Jizerských hor.

5 ložnic / max 21 osob
číslo chaty: 2299

Dnes zobrazeno 9x

Zrekonstruovaná pěkně zařízená chata s terasou a zapuštěným bazénem na kraji horské obce u lesa v létě s ideálními podmínkami k turistice a v zimě s dvěmi lyžařskými areály vzdálenými do 1,5 km.

4 ložnice / max 16 osob
číslo chaty: 1259
Nejhezčí cesta k Černým jezírkům vede z jedné z nejstarších osad z Jizerky, kterou najdeme na úpatí hory Bukovec. Je to několik staletí stará sklářská osada. Najdeme zde i sklářské muzeum v budově bývalé školy.

Stylová chalupa s obytnou místností s biliárdem a pěkně zařízená chata se pronajímají společně jedné skupině hostů a leží v oplocené zahradě (bazén, trampolína, terasa s posezením, gril).

6 ložnic / max 26 osob
číslo chalupy: 1942

Nově zrekonstruovaná chalupa k pronájmu na přírodním pozemku (terasa, posezení, ohniště) v okrajové části obce u lesa s nádherným výhledem do okolí v oblasti ideální k turistice a zimním sportům.

4 ložnice / max 20 osob
číslo chalupy: 1581

Rezervováno 14. 7.

Prostorný zrekonstruovaný rekreační horský dům k pronájmu se společenskou místností a saunou leží na neoploceném pozemku (hřiště, posezení, ohniště, vyžití pro děti) na krásném místě u lesa a potoka.

9 ložnic / max 43 osob
číslo chalupy: 2337

Prostorná luxusně zařízená chalupa na neoploceném pozemku (zapuštěný vyhřívaný bazén, posezení, krb, dětský koutek) v klidné části horské obce pod lesem u horského potoka jen 5 km od Harrachova.

6 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 1502

Prostorná kvalitně zařízená horská chalupa se saunou na neoploceném pozemku (zapuštěný bazén, posezení, krb) na atraktivním klidném místě pod lesem s krásným výhledem do údolí.

7 ložnic / max 18 osob
číslo chalupy: 1503

Prohlíželo 108 lidí

Kvalitně zařízená chalupa se saunou a zahradou (bazén, posezení, ohniště) na kraji horské rekreační osady u lesa v samém srdci Jizerských hor jen 1,5 km od lyžařského střediska Severák.

5 ložnic / max 12 osob
číslo chalupy: 1033

Akceptované poukázky a asociace