Chalupa Studnice

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Internet v objektu - wifi
Sauna
Číslo chalupy: 1459

Rodinná dovolená

Novinka 2014

Chata na víkend


Pronájem chalupy Studnice - podrobný popis

Prostorná velmi pěkná 3-pokojová chalupa (cca. 100 m2) nabízí pronájem pro 8 osob na kraji malé obce u cesty. Chodba. V průchozí kuchyni je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba, presovač, el. konvice, jídelní kout a rádio. Na kuchyni navazuje obytný pokoj, který je vybaven sedací soupravou, stolem a židlemi, TV, DVD přehrávačem a WI-FI. Z obytného pokoje se vstupuje do ložnice s dvojlůžkem, lůžkem a TV. V přízemí se dále nachází technická místnost s pračkou, samostatné WC a koupelna (vana, sprcha, umyvadlo a sauna). Sauna je k dispozici za poplatek na místě. Z chodby pak vedou příkré mlynářské schody do podkroví, kde se nachází samostatná ložnice s dvojlůžkem, 3 lůžky a TV. Plynové topení. Na zcela uzavřeném dvoře (400 m2), kde mají hosté naprosté soukromí, je k dispozici zapuštěný kruhový bazén (průměr 2,5 m, hloubka 0,7 km), ruské kuželky, venkovní posezení se slunečníkem, zahradní krb, houpací lavice, pískoviště a 2 malé branky pro míčové hry. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Kruhový zapuštěný bazén (průměr 2,5 m, hloubka 0,7 m).
Internet v objektu - wifi Ano
Sauna Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 400 m.
Krb Zahradní krb na dvoře.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba, presovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Hospoda (pivo, limo) v místě (0,2 km), restaurace v Jedovnici (12 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie + v topné sezóně spotřeba plynu. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Studnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Studnice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Studnice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Studnice

 • Obec Studnice se nachází na Drahanské vrchovině v těsné blízkosti CHKO Moravský kras cca. 40 km severovýchodně od Brna (cca. 16 km severozápadně od Vyškova). Zdejší krajina je jako stvořena pro cykloturistické a turistické výlety do okolí. Na své si přijdou milovníci přírodních i historických pamětihodností.

Sportovní aktivity a služby v okolí chalupy Studnice:

 • Koupání na rekreačním rybníku Olšovec v Jedovnici (12 km) (půjčovna loděk a šlapadel) nebo v aquaparku ve Vyškově (16 km). Tenisové kurty a jízda na koni v místě (0,2 km). Posilovna a squash ve Vyškově (16 km). Hospoda (pivo, limo) v místě (0,2 km), restaurace v Jedovnici (12 km), nákupy v místě (0,2 km).

Turistické cíle v okolí chalupy Studnice:

 • Moravský kras (jeskyně Sloupsko-šošůvské, Punkevní jeskyně, propast Macocha, Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka, Hostěnické propadání, Ochozská jeskyně, jeskyně Pekárna, Mariánské údolí)
 • Studnice (Naučná stezka Za pověstmi Drahanské vrchoviny)
 • Křtiny (zámek, poutní kostel Jména Pany Marie)
 • Rudice (větrný mlýn)
 • Senetářov (Muzeum perleťářství a tradičního bydlení)
 • Adamov (Alexandrova rozhledna, Býčí skála, technická památka Stará Huť)
 • Drahany (Muzeum Drahanské vrchoviny)
 • Plumlov (zámek)
 • Vyškov (Zoopark, Dinopark)
 • Drnovice (rozhledna na Chocholíku)
 • Slavkov u Brna (zámek, Slavkovské bojiště – Mohyla míru na Prackém kopci, Žuráň, Santon, Stará pošta)
 • Brno (Vila Tugendhat, hrad a pevnost Špilberk, katedrála Petrov, zoologická zahrada, Brněnská přehrada – plavba parníkem k hradu Veveří, koupání, vodní sporty)
 • Rájec-Jestřebí (zámek)
 • Boskovice (zámek, hrad, Westernové městečko), Lysice (zámek).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Studnice

Cyklotrasy v okolí Moravský kras a Drahanská vrchovina nabízejí velmi dobré podmínky k cykloturistice. Přímo kolem chalupy vede cyklostezka 5076.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rekreačním rybníku Olšovec v Jedovnici (12 km) (půjčovna loděk a šlapadel) nebo v aquaparku ve Vyškově (16 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,2 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,2 km).
Posilovna v okolí Posilovna ve Vyškově (16 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Studnice Položit dotaz

Vloženo: 20.7.2014

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či by nebolo možné prenajať si chatu aj na víkend 15.-17.8.2014. Ďakujem

Vážená paní Čižmarovičová,

děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 1459 Studnice. Chaty a chalupy se během letních prázdnin obsazují pouze v týdenních turnusech od soboty do soboty. Víkendové pobyty během letních prázdnin 2014 nejsou bohužel možné. Víkendové pobyty jsou možné v mimosezóně to je od 5.9.2014. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace