Chata Rychtářov

2 ložnice
Akční cena
Domácí zvíře
Maximálně pro 5 osob
Klimatizace
Stolní tenis v objektu
Číslo chaty: 1573

Skvělá cena

Rodinná dovolená

Novinka 2015


Pronájem chaty Rychtářov - podrobný popis

Pěkná účelně zařízená 4-pokojová chata (cca. 60 m2) k pronájmu pro max. 4 až 5 osob v nevelké chatové osadě nedaleko lesa na kraji obce Rychtářov. Předsíň. Následuje obytný pokoj, který je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem pro 4 osoby, krbovými kamny, TV a rádiem; vstup na balkon. Součástí obytného pokoje je také opticky oddělený kuchyňský kout, ve kterém je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. V přízemí chaty se dále nachází koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Z obytného pokoje vedou příkré schody do otevřeného podkroví, které je opticky závěsem rozděleno na 2 ložnice: 1/ průchozí se 4 lůžky a TV a 2/ se 2 lůžky. Podkrovní prostor je klimatizován. Z obytného pokoje je po příkrém schodišti přístupný také suterén, kde byla vybudována společenská místnost s posezením a krbem; vstup na zahradu. Topení: dřevem v krbových kamnech + el. přímotop. Nekuřácký objekt. Na pozemku (400 m2), který je od okolí z větší části chráněn hustým živým plotem, je k dispozici zahradní nábytek, slunečník, stolní tenis, přenosný gril a ohniště s lavičkami. Neoplocené parkování. Povolena jsou pouze malá psí plemena (do 30 cm).

Akční cena Mimořádná sleva 2688,-Kč z původní ceny na lukrativní prázdninový termín od 20.8. do 27.8.2022. Více info viz. ceník.
Malé domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Klimatizace Podkrovní protor, kde se nachází ložnice, je klimatizován.
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen cca. 100 m.
Krb Krbová kamna v obytném pokoji.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Dědicích (5 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy v místě (0,7 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

14.00 - 16.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden. Povolena jsou pouze malá psí plemena (do 30 cm). Nebude-li chata při odjezdu zákazníka uklizena (uvedena do původního stavu), má ubytovatel právo si z vratné kauce strnout částku až do výše 400,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Rychtářov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Rychtářov

 • Vesnička Rychtářov se nachází cca. 8 km severozápadně od Vyškova v malebné krajině na úpatí Drahanské vrchoviny nedaleko CHKO Moravský kras. Okolí je zde jako stvořené pro cykloturistické a turistické výlety za přírodními krásami Moravského krasu. Na své si přijdou ale i ti, kteří rádi obdivují historické památky. Koupání v aquparku ve Vyškově (8 km), v Račicích-Pístovicích na Pístovickém rybníku s upravenou pláží (15 km) nebo na přírodním koupališti v Lulči (15 km). Tenisové kurty, posilovna, squash, jízda na koni a možnost rybaření ve Vyškově (8 km). Golf ve Slavkově u Brna (29 km). Restaurace v Dědicích (5 km), nákupy v místě (0,7 km).

Turistické cíle:

 • Vyškov (Zoopark, Dinopark, Muzeum Vyškovska, vyhlídková radniční věž),
 • Luleč (kostel Sv. Martina s vyhlídkou),
 • Drnovice (rozhledna na Chocholíku),
 • Ruprechtov (expozice Došková chaloupka),
 • Moravský kras (Kateřinské údolí, Rakovecké údolí, jeskyně Sloupsko-šošůvské, Punkevní jeskyně, propast Macocha, Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka a Výpustek, Rudické a Hostěnické propadání, Ochozská jeskyně, jeskyně Pekárna, Mariánské údolí),
 • Senetářov (Muzeum perleťářství a trad. bydlení),
 • Jedovnice (turistické centrum CHKO Moravský kras, rybník Olšovec),
 • Křtiny (poutní kostel Jména Pany Marie),
 • Rudice (větrný mlýn),
 • Adamov (Alexandrova rozhledna, Býčí skála, technická památka Stará Huť),
 • Slavkov u Brna (zámek, Slavkovské bojiště – Mohyla míru na Prackém kopci, Žuráň, Santon, Stará pošta),
 • Brno (Vila Tugendhat, hrad a pevnost Špilberk, katedrála Petrov, Kapucínská hrobka, zoologická zahrada, Brněnská přehrada – plavba parníkem k hradu Veveří, koupání, vodní sporty),
 • Vranov (paulánský klášter, rozhledna Babí lom),
 • Rájec-Jestřebí (zámek),
 • Boskovice (zámek, hrad, Westernové městečko),
 • Lysice (zámek),
 • Kroměříž (arcibiskupský zámek s Podzámeckou a Květnou zahradou – památka UNESCO). 

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Rychtářov

Cyklotrasy v okolí Přes Rychtářov vede cyklotrasa č. 5029.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v aquaparku ve Vyškově (8 km), v Račicích - Pístovicích na Pístovickém rybníku s upravenou pláží (15 km) nebo na přírodním koupališti v Lulči (15 km).
Rybaření v okolí Rybaření ve Vyškově (8 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Vyškově (8 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Vyškově (8 km).
Golf v okolí Golf ve Slavkově u Brna (29 km).
Posilovna v okolí Posilovna ve Vyškově (8 km).

Dotazy k pronájmu chaty Rychtářov Položit dotaz

Vloženo: 2.5.2022

Dobrý den, lze se k chatě dostat jednoduše i bez možnosti přijet autem? Jaké jsou vzdálenosti vlakové či meziměstské autobusové zastávky od chaty? Požádal bych o odpověď na uvedený mail: hudebni@email.cz S pozdravem J.S.

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chaty 1573 Rychtářov.

Asi 400 m od objektu se nachází autobusová zastávka Vyškov, Rychtářov,točna. Autobus jezdí z Vyškova. Jak často autobusy jezdí, nevíme.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 4.1.2020

Dobrý den, chtěla bych se informovat na možnost pobytu se 2 psy. Jeden je malý a druhý má 60 cm v kohoutku, ale je zvyklý na pobyt doma a má 9 let, takže rád polehává. Mám zájem o termín 11.7.-18.7. Děkuji za odpověď. R.Painterová

Vážená paní Painterová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 1573 Rychtářov. Je nám líto, ale na této chatě jsou povoleny pouze pobyty s malými psími plemeny (do 30 cm měřeno v kohoutku). Má-li Váš druhý pes 60 cm v kohoutku, pak Vám bohužel Váš zájem o tuto chatu nemůžeme potvrdit. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin nebo e-mailem.

Zobrazit všechny dotazy

Hodnocení Hodnoceno 16×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Lukáš K. 30. 8. 2022
Michal G. 23. 8. 2022
Zobrazit všechny hodnocení


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace