Chalupa Přítluky

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 12 osob
Oplocení zahrady
Internet v objektu - wifi
Číslo chalupy: 2123

Náš tip

Rodinná dovolená

Luxusní chata

Chata na víkend


Pronájem chalupy Přítluky - podrobný popis

Stylová a nadstandardně zařízená 4-pokojová chalupa (cca. 120 m) leží v centru malé jihomoravské obce Přítluky a nabízí mimořádně kvalitní pronájem pro max. 12 osob. Ze dvora chalupy je vstup přímo do obytné místnosti, která je vybavena jídelním a plně vybaveným kuchyňským koutem, krbovými kamny a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso, topinkovač, el. konvice a vinotéka. V přízemí chalupy se dále nachází samostatné WC s pračkou a ložnice (dvojlůžko a 2 lůžka), ke které náleží koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví, kde se nacházejí další 2 ložnice: 1/ s dvojlůžkem a 2 lůžky a 2/ s dvojlůžkem a 2 lůžky. Ke každé ložnici patří koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Topení: el. přímotopy nebo dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na vydlážděném oploceném dvoře (140 m2) se nachází zapuštěný vyhřívaný bazén (5 x 3 x 1,4 m, provoz bazénu od května do konce září), zastřešené venkovní posezení, plynový gril a zahradní sprcha. Neoplocené, ale od ulice zcela oddělené parkování přímo u chalupy. U parkoviště se rovněž nachází uzamykatelná kóje pro jízdní kola.

Na chalupě je zakázáno pořádání oslav a rozluček se svobodou!

V případě větší skupiny osob, lze přiobjednat ještě 2 další sousední chalupy 2121 Přítulky a 2122 Přítluky.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Zapuštěný vyhřívaný bazén (5 x 3 x 1,4 m). Bazén je v provozu od poloviny května do konce září.
Oplocení zahrady Oplocený dvůr.
Internet v objektu - wifi Ano
Krb Krbová kamna v obytné místnosti.
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar Nespresso, topinkovač, el. konvice a vinotéka.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (200 m).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 5000,-Kč (neprovede-li host na konci pobytu závěrečný úklid chalupy, má majitel právo si určitou část vratné kauce ponechat). Prosíme zákazníky, aby si s sebou přivezli vlastní přezůvky.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Přítluky je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže. Aktuálně jsou k dispozici podzimní prodloužené víkendy a víkendové pobyty v roce 2021.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty.

Chalupa  Přítluky je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 7 700,- Kč na noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Přítluky

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Přítluky

 • Malá obec Přítluky leží v malebné jihomoravské krajině nedaleko CHKO Pálava a vodního díla Nové Mlýny cca. 15 km severovýchodně od Mikulova a cca. 20 km severozápadně od Břeclavi. Okolí Pálavy a celá Jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice, k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Na své si přijdou také obdivovatelé historických pamětihodnosti, kterých se v okolí nachází nespočet. Koupání na rybníku Šutrák v Rakvicích (4 km), na přehradě Nové Mlýny (od 5 km), na koupalištích v Hustopečích (15 km), v Horních Bojanovicích (16 km) a v Němčičkách (16 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (23 km). Tenisové kurty a jízda na koni v Rakvicích (3 km). Posilovna v Hustopečích (15 km). Rybaření na přehradě Nové Mlýny (od 5 km). Sportovní rybolov na rybníku Štěrkáč v Zaječí (3 km). Restaurace (200 m) a nákupy (50 m) v místě.

Turistické cíle:

 • Zaječí (rozhledny Maják a Dalibor, kostel sv. Jana Křtitele),
 • Pavlov (okružní plavby po Novomlýnských nádržích),
 • CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu),
 • Dolní Věstonice (archeologická expozice),
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu),
 • Lednicko-valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, Minaret, Janův hrad, Apollónův chrám, Tři grácie, kaple Sv. Huberta, Dianin chrám, památka zapsána na seznam UNESCO),
 • Břeclav (zámek Pohansko, Zámecká věž, Městské muzeum, Muzeum cyklistiky),
 • Velké Pavlovice (Opilé sklepy - netypická ulička vinných sklepů, rozhledna Slunečná),
 • vinařská obec Bořetice (rozhledna Kraví Hora, v Bořeticích se nachází 260 vinných sklepů, které dohromady tvoří tzv. Svobodnou spolkovou republiku Kraví hora, tato republika má svoji ústavu, prezidenta, vládu, vojsko, pasy a měnu),
 • Vrbice (sklepní lokalita Stráž - vinné sklepy vykopané v pískovcové skále),
 • Kobylí (rozhledna Stezka nad vinohrady),
 • Boleradice (rozhledna Nedánov),
 • Morkůvky (Muzeum generálporučíka Františka Peřiny – expozice legendárního pilota 2. světové války),
 • Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy),
 • Starý Poddvorov (větrný mlýn),
 • Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží),
 • Hustopeče (Městské muzeum, Mandloňová naučná stezka, rozhledna),
 • Židlochovice (zámecký park, rozhledna Výhon),
 • Rajhrad (benediktinský klášter s Památníkem písemnictví na Moravě),
 • Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, loděnice - projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie),
 • Mikulčice (Slovanské hradiště),
 • Brno (hrad a pevnost Špilberk, vila Tugendhat, zoologická zahrada, Brněnská přehrada, …).

Lázně v okolí

 • Lednice (14 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Přítluky

Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rybníku Šutrák v Rakvicích (4 km), na přehradě Nové Mlýny (od 5 km), na koupalištích v Hustopečích (15 km), v Horních Bojanovicích (16 km) a v Němčičkách (16 km) nebo v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (23 km).
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Nové Mlýny (od 5 km). Sportovní rybolov na rybníku Štěrkáč v Zaječí (3 km).
Cyklotrasy v okolí Přes Přítluky vede Velkopavlovická cyklotrasa a cyklotrasa č. 5066.
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Rakvicích (3 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Rakvicích (3 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Hustopečích (15 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Přítluky Položit dotaz

 • Nenalezeny žádné dotazy k pronájmu chalupy PřítlukySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace