Chata Podhradí nad Dyjí

2 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 4 osoby
Internet v objektu - wifi
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0903

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Podhradí nad Dyjí - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chata (45 m2) pro 4 osoby v chatové osadě v atraktivní lokalitě pod lesem v blízkosti řeky Dyje. Vstup do obytné místnosti (30 m2), která je vybavena sedací soupravou, TV+SAT, Hi-Fi věží, WI-FI a opticky odděleným kuchyňským a jídelním koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví (snížené stropy), kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (6 m2) s dvojlůžkem a 2/ (6 m2) se 2 lůžky a vyvýšeným lůžkem. Koupelna, která je přístupna zvenku, je vybavena sprchovým koutem a WC – bojler 160 l. El. topení. Nekuřácký objekt. Na částečně oplocené zahradě (1500 m2) je k dispozici bazén (8 x 3 x 1,5 m), 2 pergoly s venkovním posezením, zahradní nábytek u bazénu, gril a ohniště. Na požádání možno využít kanoi. Neoplocené parkování. Majitel obývá několikrát týdně malou chatičku v těsné blízkosti zahrady chaty (hned ráno, ještě než vstanete, čistí bazén a pečuje o zahradu). Neporušuje soukromí hostů!!! UPOZORNĚNÍ: Pobyty na této chatě se uskutečňují v nestandardních termínech od neděle do soboty (6 nocí). Při zadávání rezervace je však nutné zadat termín od soboty do soboty, protože rezervační systém nelze navolit od neděle!!!!!!

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice.
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení lze pronajmout za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 3000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Podhradí nad Dyjí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Podhradí nad Dyjí

Známá rekreační obec Podhradí nad Dyjí leží v pěkné lesnaté přírodě v údolí řeky Dyje asi 25 km západně od Znojma. Výhodná je poloha k blízké Vranovské přehradě, na své si přijdou také turisti a cykloturisti. Koupání v řece (0,1 km) nebo na Vranovské přehradě (6 až 9 km). Tenisové kurty v místě (1,5 km). Krytý bazén, posilovna, squash ve Znojmě (25 km). Rybaření v řece (0,1 km). Restaurace a nákupy (1,5 km) v místě. Turistické cíle: Vranov nad Dyjí (zámek), Bítov (hrad), Cornštejn (zřícenina hradu), Národní park Podyjí, Znojmo (historické centrum, katakomby), Jaroměřice nad Rokytnou (zámek), Slavonice (historické městečko), Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě), Telč (zámek, historické náměstí ze štítovými domy – památka UNESCO), Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Podhradí nad Dyjí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí V řece Dyji v místě (0,1 km), Vranovská přehrada (6 až 9 km), krytý bazén ve Znojmě (25 km)
Rybaření v okolí Rybaření v řece v místě (0,1 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1,5 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Znojmě (25 km)

Dotazy k pronájmu chaty Podhradí nad Dyjí Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Podhradí nad Dyjí nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace