Chata Oltyně

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1323

Rodinná dovolená

Novinka 2013


Pronájem chaty Oltyně - podrobný popis

Jednoduše zařízená 2-pokojová chata (45 m2) pro 4 osoby na kraji malé obce. Veranda s jídelním koutem. Chodba. V průchozí kuchyni (16 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, sporák na tuhá paliva, TV, lůžko, stůl a 2 židle. Koupelna s vanou – bojler 100 l. Samostatné WC. Ložnice (18 m2) s dvojlůžkem a lůžkem. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (1000 m2) se nachází malé venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Oplocené parkování. Garáž.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je vzdálen od chaty asi 800 m.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička a mikrovlnná trouba.
Garáž Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Opařanech (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. na místě 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

14.00 - 16.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Oltyně je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Oltyně

Obec Oltyně leží v malebné mírně zvlněné jihočeské krajině cca. 10 km západně od Tábora. Oblast je vhodná k cykloturistice, k vycházkám do přírody i k výletům za historickými památkami. Koupání na přírodním koupališti v Opařanech (5 km) nebo na koupalištích v Táboře (10 km) nebo v Milevsku (13 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna a squash v Táboře (10 km). Rybaření na řece Lužnici (6 km). Nákupy a restaurace v Opařanech (5 km). Turistické cíle: Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Choustník (hrad), Sezimovo Ústí (vila Dr. Eduarda Beneše), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Stádlec (Stádlecký řetězový most - technická památka), Temelín (infocentrum jaderné elektrárny, to je umístěno v renesančním zámečku Vysoký Hrádek), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II, Černá věž), Milevsko (premonstrátský klášter), Zvíkov (hrad), Orlík nad Vltavou (zámek), Orlická přehrada (koupání, rybaření, vodní sporty, plavby lodí), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR).

Lázně v okolí

Bechyně (15 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Oltyně

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v Opařanech (5 km) nebo na koupalištích v Táboře (10 km) nebo v Milevsku (13 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Lužnici (6 km)
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Táboře (10 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Táboře (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Oltyně: Chata Jižní Čechy, Chata Táborsko, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Oltyně Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Oltyně nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace