Chalupa Nová Včelnice-Brabec

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1275

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Nová Včelnice-Brabec - podrobný popis

Pěkně zařízená 2-pokojová chalupa (60 m2) pro 4 až 5 osob na kraji malé osady. Chodba. V průchozí kuchyni (17 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, překapávač, el. konvice, jídelní kout a rádio. Obytný pokoj (25 m2) je vybaven sedacím prostorem, rozkládacím lůžkem pro 2 osoby a TV. Koupelna s vanou a pračkou – bojler 125 l. Samostatné WC. Ložnice (15 m2) se 2 lůžky a přistýlkou (rozkládací gauč pro 1 osobu). Nekuřácký objekt. El. topení. K chalupě patří neoplocená louka s ovocnými stromy, oplocená zahrádka s venkovním posezením a přenosným grilem a uzavřený dvůr, který je spoluužíván s majitelem. Ten bydlí ve vedlejším domě. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 1 km.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazničkou, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice.
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Nové Včelnici (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Nová Včelnice-Brabec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Nová Včelnice-Brabec

Osada Brabec leží cca. 2 km východně od městečka Nová Včelnice (cca. 12 km severovýchodně od Jindřichova Hradce) v místech, kde Českomoravská vrchovina přechází v rovinatější krajinu jižních Čech a Českou Kanadu. Zdejší mírně zvlněná krajina s četnými lesy láká k procházkám přírodou a houbaření, nově vybudovanou místní síť cyklostezek využijí cykloturisté. Zkrátka nepřijdou ani milovníci hradů, zámků a jiných historických pamětihodností. Přírodní koupání na Mlýnském rybníku v Nové Včelnici (2,5 km). Aquapark v Jindřichově Hradci (12 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Jindřichově Hradci (12 km). Tenisové kurty v Nové Včelnici (2 km). Jízda na koni v Dolním Skrýchově (10 km). Rybaření na Mlýnském rybníku v Nové Včelnici (2,5 km). Povolenku lze zakoupit v Nové Včelnici (cca. 550,-Kč/týden). Restaurace a nákupy v Nové Včelnici (2 km). Turistické cíle: Nová Včelnice (úzkorozchodná železnice Obrataň – Jindřichův Hradec – Nová Bystřice), Žirovnice (zámek), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, rybník Vajgar), Kamenice nad Lipou (zámek), Červená Lhota (zámek), přírodní park Česká Kanada, Landštejn (zřícenina hradu), Třeboň (zámek, lázeňský areál, rybník Svět, Schwarzenberská hrobka), Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit, Muzeum strašidel, Síň Lipských), Kámen (hrad), Choustník (hrad).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Nová Včelnice-Brabec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání na Mlýnském rybníku v Nové Včelnici (2,5 km). Aquapark v Jindřichově Hradci (12 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Mlýnském rybníku v Nové Včelnici (2,5 km). Povolenku lze zakoupit v Nové Včelnici (cca. 550,-Kč/týden).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Dolním Skrýchově (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Nové Včelnici (2 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Jindřichově Hradci (12 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Nová Včelnice-Brabec: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Česká Kanada, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Nová Včelnice-Brabec Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Nová Včelnice-Brabec nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace