Zobrazit na mapě

Chaty u jezera, přehrady, vodní nádrže 168 volných objektů

Vyhledávání

Dnes zobrazeno 246x

Rezervováno dnes

Jednoduše zařízená chata k pronájmu s oplocenou zahradou (posezení, gril) a PŘEKRÁSNÝM PŘÍRODNÍM POZEMKEM SE 2 ZATOPENÝMI LOMY (přírodní koupání) a ohništěm leží v malé obci na Sedlčansku.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2327

Poslední volné termíny v létě

Dnes zobrazeno 8x

Kvalitně zařízená chalupa resp. zcela samostatná podkrovní část chalupy s terasou (posezení, gril) ve velké oplocené zahradě jen 200 m od přehrady Slezská Harta (koupání, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1242

V nabídce Chaty u jezera najdete objekty v blízkosti jezer, přehrad a vodních nádrží.

V atraktivní oblasti jižních Čech nabízíme ubytování v okolí vodních nádrží Orlík, Hněvkovice a Lipno. Hosté ubytovaní na Šumavě mohou podniknout túru k nedalekým šumavským přírodním jezerům (Černé jezero, Čertovo jezero a Prášilské jezero). K pronájmu nabízíme i velmi žádané chaty v okolí vodních nádrží Nové Mlýny a Vranovská přehrada na jižní Moravě. Chaty a chalupy z naší nabídky se nachází ale i poblíž jiných vodních ploch a přehrad po celém Česku. Z těch nejznámějších jmenujme přehrady Slapy a Kamýk nad Vltavou ve Středočeském kraji, přehradu Mšeno u Jablonce nad Nisou a Máchovo jezero v severních Čechách nebo přehrady Pastviny a Seč v Pardubickém kraji. Na severu Moravy v Jeseníkách se oblíbeným cílem dovolené u vody stala přehrada Slezská Harta, v Beskydech pak přehrady a vodní nádrže Bystřička, Horní Bečva, Olešná, Žermanice a Těrlicko.

Chaty jsou umístěny v krásném prostředí, obklopené přírodou, nedaleko jezera, přehrady, vodní nádrže nebo zatopené pískovny. Chata u jezera je ideální volbou především pro letní dovolenou, díky tomu si můžete do sytosti užít koupání a další vodní radovánky jako vodní sporty nebo projížďku na loďce (s výjimkou ledovcových šumavských jezer). U některých jezer či přehrad je také možnost rybaření. Pro vášnivé rybáře máme speciální nabídku Ubytování pro dovolenou s rybařením.

Vybírat můžete také z naší nabídky Chaty u vody.

Poslední volné termíny v létě

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, posezení, gril, ohniště), v chatové rekreační osadě u lesa na okraji obce v turisticky přitažlivé oblasti Šumavy.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2264

Dnes zobrazeno 10x

Mimořádně atraktivní luxusní rekreační dům a samostatný apartmán pro max. 16 osob s uzavřeným dvorkem (zapuštěný bazén, trampolína) na kraji malé obce s výhledem na CHKO Pálava.

5 ložnic / max 16 osob
číslo chalupy: 1206

Pěkná nově zrekonstruovaná chata k pronájmu s terasou (posezení) leží na neoploceném pozemku (ohniště) v chatové osadě nedaleko lesa jen 500 m od přehrady Lipno (koupání, rybaření, vodní sporty).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1739

Stylová a nadstandardně zařízená chalupa k pronájmu s oploceným dvorem (zapuštěný vyhřívaný bazén, zastřešené posezení, gril) leží v malé obci v blízkosti CHKO Pálava a přehrady Nové Mlýny.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 2121

Kvalitně zařízený rekreační dům na malebné samotě u Kurdějovského rybníka je součástí areálu farmy s cca. 20 druhy zvířat a leží v atraktivní oblasti pod Pálavou na Velkopavlovické cyklotrase.

3 ložnice / max 20 osob
číslo chalupy: 1908

Kvalitně zařízený rekreační dům k pronájmu leží v oplocené zahradě (terasa, pergola, trampolína, gril, ohniště) v malé obci v blízkosti hranic s Německem. Ideální pro výlety po celé Šumavě.

5 ložnic / max 13 osob
číslo chalupy: 2265

Dnes zobrazeno 9x

Stylově zařízený srub s terasou a výhledem na rybník nabízí ubytování na ranchi s koňmi. Krásná příroda Podbeskydí a zvířata na ranchi dodávají pobytu ve srubu jedinečnou odpočinkovou atmosféru.

1 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2348

Kvalitně v moderním stylu zařízená chalupa k pronájmu leží ve velké zahradě (2 terasy, vyžití pro děti, koupací sud) na malebném místě nedaleko lesa na jižním svahu nad centrem valašské obce.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 1746

1 - 10 z 168


Akceptované poukázky a asociace