Chata Jindřichův Hradec

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 3 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1743

Skvělá cena

Rodinná dovolená

Novinka 2017

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Jindřichův Hradec - podrobný popis

Malá útulně zařízená 2-pokojová chata (32 m2) leží v chatové osadě nedaleko lesa v okrajové rekreační části Jindřichova Hradce (v místní části Otín) u cesty a nabízí pronájem pro max. 3 osoby. Vstup přes malou terasu. V obytné kuchyni (16 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout, plynová kamna a rádio. V kuchyni není zaveden přívod vody. Součástí přízemí je dále malá koupelna se sprchovým koutem (ruční sprchou), umyvadlem a WC - bojler 150 l. V chatě je zavedena pouze užitková voda. Pro přímou spotřebu nebo k vaření prosím využívejte vlastní balenou vodu. Z kuchyně vedou příkřejší schody do podkrovní ložnice (snížené stropy) (14 m2) se 3 lůžky a TV. Topení: plynová kamna v kuchyni. Nekuřácký objekt. Chata se nachází v oplocené zahradě (300 m2), kde mohou hosté využít terasu s venkovním posezením, přenosný gril a ohniště. Oplocené i neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen 50 m.
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Jindřichově Hradci (2 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Jindřichův Hradec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chata  Jindřichův Hradec je k dispozici na minimálně 3 noci za cenu 1 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Jindřichův Hradec

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Jindřichův Hradec

 • Okresní historické město Jindřichův Hradec s místní okrajovou částí Otín, kde se chata katastrálně nachází, leží v malebné jihočeské krajině nedaleko od přírodního parku Česká Kanada. Zdejší mírně zvlněná krajina je ideální k cykloturistice (síť dobře značených cyklotras s propojením do Rakouska) a k vycházkám do přírody (např. do Jindřišského údolí nebo podél Ratmírovského rybníku). V okolí lze také navštívit řadu cenných historických pamětihodností. Koupání na jindřišské pískovně (1 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (2 km). Další sportovní aktivity (tenisové kurty, squash, badminton, fitness) v Jindřichově Hradci (od 2 km). Jízda na koni ve Dvorečku (8 km). Rybaření na Hamerském potoce (50 m), na řece Nežárce (3 km) nebo na rybníku Vajgar (2 km). Golf v Nové Bystřici (20 km). Restaurace (2 km) a nákupy (1 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, Dům Gobelínů, Muzeum Jindřichohradecka - Krýzovy jesličky, Muzeum čs. armády, Kostel sv. Jana Křtitele, proboštský kostel Nanebevzetí P. Marie, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň – Jindřichův Hradec – Nová Bystřice),
 • Červená Lhota (zámek),
 • Klášter (pavlánský klášter),
 • Landštejn (hrad),
 • Slavonice (historické centrum města - Slavonické podzemí, městská věž, Městské muzeum; Pevnostní areál, Muzeum samorostů),
 • Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě),
 • Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem, historické náměstí ze štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého, památka UNESCO),
 • Stráž nad Nežárkou (Muzeum Emy Destinové v místním zámku),
 • Jemčina (zámek),
 • Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, pivovar Regent, rybník Svět).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Jindřichův Hradec

Cyklotrasy v okolí Okolí Jindřichova Hradce a přírodní park Česká Kanada je oblíbeným cykloturistickým regionem. V blízkosti chaty vedou cyklotrasy 1113, 1241 a Greenway ŘV.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na jindřišské pískovně (1 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (2 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Hamerském potoce (50 m), na řece Nežárce (3 km) nebo na rybníku Vajgar (2 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Dvorečku (8 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jindřichově Hradci (2 km).
Golf v okolí Golf v Nové Bystřici (20 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Jindřichově Hradci (2 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Jindřichův Hradec: Chata Jižní Čechy, Chata Česká Kanada, Chata Jindřichův Hradec, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Jindřichův Hradec Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Jindřichův Hradec nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace