Chata Jedovnice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1025

Pronájem chaty Jedovnice - podrobný popis

Jednoduše a skromně vybavená 3-pokojová chata (60 m2) pro 4 až 5 osob v zalesněné chatové oblasti nedaleko rekreačního rybníka Olšovec. Vstup do kuchyně (15 m2), ve které je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 80 l. V 1. patře chaty se pak nachází obytný pokoj (15 m2), který je vybaven malým posezením (gauč) a TV. Samostatné WC. V podkroví (příkré schody) jsou pak k dispozici 2 ložnice: 1/ (15 m2) se 2 lůžky vedle sebe a rozkl. gaučem pro 1 osobu; vstup na balkon a 2/ (8 m2) se 2 lůžky vedle sebe. Nekuřácký objekt. El. přímotopy. U chaty je k dispozici zahradní nábytek a ohniště. Neoplocený pozemek (70 m2). Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Jedovnice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Jedovnice

Městečko Jedovnice se nachází v centru Moravského krasu, cca. 10 km východně od Blanska. Místo je vhodným výchozím bodem pro turistické i cykloturistické výlety především pak za krásami Moravského krasu. Koupání a rybaření na rekreačním rybníku Olšovec (0,8 km) - půjčovna loděk, šlapadel k dispozici. Koupání také v aquaparku ve Vyškově (24 km). Krytý bazén v Blansku (10 km). Tenisové kurty v místě (1,5 km). Restaurace (0,5 km), nákupy (1,5 km) v místě. Turistické cíle: Moravský kras (jeskyně Sloupsko-šošůvské, Punkevní jeskyně, propast Macocha, Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka, Mariánské údolí s jeskyní Pekárna), Rájec-Jestřebí (zámek), Boskovice (zámek, hrad, Westernové městečko), Lysice (zámek), Křtiny (kostel Jména Pany Marie), Rudka u Kunštátu (jeskyně Blanických rytířů), Brno (Vila Tugendhat, hrad Špilberk, katedrála Petrov, zoologická zahrada, Brněnská přehrada).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Jedovnice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rekreační rybník Olšovec (0,8 km), aquapark ve Vyškově (24 km), krytý bazén v Blansku (10 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rekreačním rybníku Olšovec (0,8 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1,5 km)
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu chaty Jedovnice Položit dotaz

Vloženo: 13.6.2013

Dobrý den,
chtěl jsem se informovat ohledně elektrické energie není mi jasné,zda poplatek za el.energii je či není zahrnut v ceně za objekt.
Děkuji.
Vážený pane Hofman,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1025 Jedovnice.


Elektrická energie je uvedena v poplatcích na místě, tzn. že není v ceně za objekt zahrnuta. Elektrickou energii hradí host majiteli na místě po skončení pobytu dle konkrétní spotřeby.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 2.8.2012

Dobrý den, hledáme chatu v termínu 6.8. - 10.8. 2012. Jsme 3 dospělí + 1 dítě + 1 pes. Předem děkuji za odpověď. Krejčířová
Vážená paní Krejčířová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 1025 Jedovnice.


V hlavní letní sezóně (červenec - srpen) nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, zkrácený pobyt bohužel objednat nelze. Děkujeme za pochopení.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace