Chata Dubné

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 9817

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Dubné - podrobný popis

Jednoduše zařízená 2-pokojová chata (cca 35 m2) pro 2 dospělé a 2 děti ve velké oplocené zahradě (1000 m2) v sousedství několika chat pod malým lesem. Vstup přes terasu. Obývací pokoj je vybaven kachlovými kamny, jídelním koutem, gaučem, TV a rádiem; závěsem je odděleno jedno lůžko. Ložnice se samostatným lůžkem a patrovou postelí. Přes zastřešenou terasu se prochází do kuchyně, ve které je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička a el. konvice (v kuchyni teče pouze studená voda). Koupelna se sprchovým koutem a WC. Na oplocené zahradě je k dispozici ohniště s přírodním venkovním posezením. Neoplocené parkování před zahradou.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Dubném (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 h. / 08.00-10.00 h.


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,- Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Dubné je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Dubné

Malá chatová osada leží pod lesem asi 2 km západně od obce Dubné a asi 10 km západně od Českých Budějovic. Cca. 5 km jižněji přechází rovinatá krajina v CHKO Blanský les. Okolní na rybníky bohatá krajina nabízí ideální podmínky k cykloturistice i k vycházkám do přírody. K návštěvě lákají také nedaleké historické pamětihodnosti (hrady a zámky). Přírodní koupání na nedalekém rybníku (0,2 km) nebo na koupališti v Českých Budějovicích (10 km). Veškeré sportovní a zábavní aktivity (tenisové kurty, squash, posilovna, krytý bazén, kina, divadla, …) v Českých Budějovicích (10 km). Rybaření v místním rybníku (200 m). Povolenky lze zakoupit v Rybářství Hluboká nad Vltavou. Restaurace a nákupy v Dubném (2 km). Turistické cíle: České Budějovice (náměstí Přemysla Otakara II, Černá věž), Holašovice (barokní selská architektura, památka UNESCO), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoo, zámek Ohrada), Kratochvíle (zámek), Zlatá Koruna (klášter), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO), Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu) CHKO Blanský les – nejvyšší hora Kleť (lanovka, rozhledna, hvězdárna), přehrada Lipno.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Dubné

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání na nedalekém rybníku (0,2 km) nebo na koupališti v Českých Budějovicích (10 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místě na rybníku (0,2 km) - povolenky lze zakoupit v Rybářství Hluboká nad Vltavou
Tenis v okolí Tenisové kurty v Českých Budějovicích (10 km)
Golf v okolí Golf v Hluboké nad Vltavou (20 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Českých Budějovicích (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Dubné: Chata Jižní Čechy, Chata Okolí Českých Budějovic, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Dubné 19× Položit dotaz

Vloženo: 29.3.2015

Dobrý den, koncem června máme objednanou chatičku v Dubném. Chci se zeptat, zda je kuchyňka v chatičce vybavena nádobím. Děkuji za odpověď. Pažout

Vážený pane Pažoute,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 9817 Dubné. Ano, kuchyně je vybavena nádobím pro 4 osoby.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Vloženo: 1.10.2014

Dobrý den, jsme 5 členná rodina 2 dosp. děti 11,8,2) Ctěli bych obytování pouze na víkend 3-5.10 2014. Je to možné a kolik by to stálo. Děkuji za odpověď Vacková

Vážená paní Vacková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 9817 Dubné.

Na chatě Dubné je možné objednávat pouze týdenní pobyty, zkrácené se neposkytují. Děkujeme Vám za pochopení.

Objekty s možností zkrácených pobytů naleznete pomocí funkce vyhledávání v levém sloupci naší webové stránky, když do pole Délka pobytu zadáte Kratší než týden. Možnosti ubytování na tento víkend 3.10.-5.10.2014 budou již velmi omezené. Pobyt je vhodné objednávat min. s týdenním předstihem.

Pokud byste měla zájem o jinou chatu či chalupu, kontaktujte nás prosím na bwzplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   


 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace