Zobrazit na mapě

Zoologická zahrada Ohrada

ZOO Ohrada je ideálním místem pro rodinný výlet. Tato malá zoologická zahrada se specializuje především na druhy zvířat pocházející z naší země. Návštěvníci tak mohou obdivovat zblízka například vydry, medvědy, lišky, ale i srnky a mnoho druhů vodního ptactva. Jsou zde zastoupeny i cizozemská zvířata, uvidíme zde např. opice.

Na děti zde čeká hezké hřiště, automaty s krmením pro zvířátka a výběh krotkých zakrslých koziček, ke kterým si malí návštěvníci smí vlézt po malém dřevěném žebříku.

V jarních a letních měsících v ZOO probíhají divadelní představení pro děti. ZOO Ohrada je otevřená celoročně. V nedalekém loveckém zámečku je umístěna velmi zajímavá expozice myslivectví a rybářství.

Fotogalerie - Zoologická zahrada Ohrada

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Zoologická zahrada Ohrada je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Zoologická zahrada Ohrada je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Zrekonstruovaná kvalitně zařízená chalupa resp. samostatné levé křídlo bývalé zemědělské usedlosti s neoplocenou zahradou (terasa s posezením, ohniště) a dvorem leží na malebné jihočeské samotě.

4 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2017

Nově zrekonstruovaná chalupa resp. zcela samostatná část chalupy se stylovou společenskou místnosti, samostatnou zahradou (posezení, krb, dětský koutek) a zapuštěným bazénem na kraji malé obce.

4 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 1331

Pěkný apartmán se samostatným vchodem k pronájmu v nově zrekonstruované chalupě leží v malé jihočeské obci jen 1 km od rekreačního rybníku Mrhal (koupání, rybaření). Ideální k cykloturistice.

3 ložnice / max 6 osob
číslo apartmánu: 2188

Pěkná rekreační chata k pronájmu leží na přírodním neoploceném pozemku (posezení, ohniště) v chatové oblasti na okraji lesa v malebném prostředí u rybníka Mrhal (rybaření, přírodní koupání).

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1714

Dnes zobrazeno 13x

Rezervováno 25. 9.

Pěkná účelně zařízená chata nabízí pronájem v tichém prostředí chatové osady na místě s nádherným výhledem na řeku Vltavu (možnost rybaření a přírodního koupání) jen 4 km od Týna nad Vltavou.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1510

Atraktivní chata k pronájmu se saunou, terasou a udržovanou zahradou (stolní tenis, trampolína, dětský koutek, posezení, ohniště) leží na malebném místě u rybníka (molo s loďkou, sportovní rybolov).

4 ložnice / max 9 osob
číslo chaty: 1945

Chalupa resp. zcela samostatné podkroví chalupy s vlastním vchodem leží na malebné samotě u lesa ne neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) jen 5 km od Holašovic (památka UNESCO).

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1855

Luxusně zařízená podkrovní zcela samostatná část chalupy s uzavřeným dvorem (terasa, posezení, gril, ohniště) na nádherné samotě uprostřed luk a lesů. Ideální k odpočinku. Cykloturistika.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1334

Akceptované poukázky a asociace