Zobrazit na mapě

Zámek Mnichovo Hradiště

Při návštěvě zámku Mnichovo Hradiště mohou návštěvníci vidět bohatě vybavené interiéry (reprezentační sály, soukromé pokoje, hudební salon, obrazárnu a knihovnu). Knihovna obsahuje na dvacet tisíc svazků, mezi nimi i mimořádně vzácné knihy. Zajímavá je i obrazárna s mnoha ceněnými malířskými díly. 

Návštěvníci si dále mohou prohlédnout překrásné zámecké divadlo a domácí kapli. Kaple je bohatě vyzdobena zlaceným štukem.

Na zámku probíhají i dětské prohlídky s výkladem přizpůsobeným malým návštěvníkům.   

Fotogalerie - Zámek Mnichovo Hradiště

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Zámek Mnichovo Hradiště je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Zámek Mnichovo Hradiště je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Jednoduše zařízená srubová chata k pronájmu se zastřešenou terasou v neoplocené zahradě (bazén, posezení, ohniště) na kraji malé obce jen 150 m od řeky Jizery. Cykloturistika.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1318

Jednoduše a skromně zařízená chata k pronájmu v oplocené zahradě (bazén, zahradní nábytek, gril, ohniště) na kraji malé obce jen 150 m od řeky Jizery. Ideální k cyloturistice.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1319

Kvalitně zařízený rekreační dům k pronájmu s wellness zázemím (vnitřní bazén, finská a parní sauna) leží v oplocené zahradě (altánek, posezení, krb) v chatové osadě nedaleko Komárovského rybníka.

5 ložnic / max 10 osob
číslo chaty: 2031

Malý kvalitně zařízený apartmán s terasou (posezení, gril) v přízemí velké chalupy na kraji obce v malebné přírodě Českého ráje jen 200 m od koupaliště. Ideální k cykloturistice.

1 ložnice / max 2 osoby
číslo apartmánu: 1313a

Prohlíželo 387 lidí

Nová luxusně zařízená chata s krbem a terasou k pronájmu na neoploceném pozemku (pergola, zapuštěný bazén, gril) na kraji obce jen 200 m od koupaliště a jen 1,5 km od skalního města Hruboskalsko.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1522

Velmi atraktivní prostorný apartmán v podkroví chalupy ve velké zahradě (zapuštěný bazén, pergola, krb) na kraji obce jen 200 m od koupaliště a jen 1,5 km od skalního města Hruboskalsko.

2 ložnice / max 6 osob
číslo apartmánu: 1313b

Malá zcela jednoduše zařízená chata k pronájmu leží v oplocené zahradě za domem ubytovatele (zapuštěný bazén, posezení, krb, dětské hřiště) na okraji města Turnov jen 3 km od hradu Valdštejn.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1753

Prostorná kvalitně zařízená rekreační vila s wellness zázemím (vnitřní bazén s celoročním provozem, finská a parní sauna) v oplocené zahradě (pergola, posezení, krb) ve vilové čtvrti na okraji města.

5 ložnic / max 10 osob
číslo chalupy: 2032

Akceptované poukázky a asociace