Zobrazit na mapě

Vyhlídka Diana s lanovkou

Turistické zajímavosti

K vyhlídce Diana mohou turisté dojít pěšky po několika lesních stezkách. Zajímavější a pohodlnější je určitě cesta lanovou dráhou, která je technickým unikátem. Podobné lanovky jsou v celé republice pouze tři. Nástupní stanice je u proslulého karlovarského hotelu Pupp.

Na rozhlednu Diana vede 150 dřevěných schodů. Je to půvabná stavba s ochozem, z něhož se návštěvníkům otvírá překrásný výhled na město Karlovy Vary a na široké okolí s krásnou přírodou. Nedaleko rozhledny je pro děti připravené hřiště a minizoo, kde si mohou pohladit ovečku, králíka či prohlédnout pštrosa nebo páva.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Vyhlídka Diana s lanovkou je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Vyhlídka Diana s lanovkou je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 303 lidí

Pěkná chalupa k pronájmu s výhledem na Klínovec leží na neoploceném pozemku (venkovní posezení s grilem) na kraji krušnohorské obce jen 6 km od lázní Jáchymov. Ideální pro turisty a cykloturisty.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 2153

Prohlíželo 129 lidí

Zděná jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (zahradní nábytek) na kraji chatové oblasti 5 km od lázní Jáchymov. Okolí nabízí skvělé podmínky k turistice a horské cykloturistice.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 9202

Účelně zařízená chata v neoplocené zahradě (posezení, krb, ohniště) na kraji obce na kopci s krásným výhledem do okolí. Ideální v létě k turistice, v zimě k lyžování (běžecké tratě hned za chalupou).

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0742

Prohlíželo 166 lidí

Luxusní a stylově zařízený rekreační dům (moderní chalupa) k pronájmu leží ve velké oplocené zahradě (bazén, trampolína, altánek, gril, ohniště) na okraji malé obce jen 24 km od Karlových Varů.

5 ložnic / max 10 osob
číslo chalupy: 2063

Pěkně zařízená chalupa v oplocené zahradě s možností využití tenisového kurtu v romantickém údolí u lesa v malebné krajině Krušných hor jen 1,5 km od přírodní památky Rotavské varhany.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 0332

Prohlíželo 100 lidí

Velmi pěkně zařízená chalupa se stylovou obytnou místností v oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) v tiché ulici na kraji horské obce v malebné krajině Krušných hor. Turistika. Lyžování.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1470

Prohlíželo 91 lidí

Velmi pěkně zařízená chalupa ve velké oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, trampolína, šipky, posezení, ohniště) v tiché ulici jen 500 m od zdejšího zámku a 35 km od Karlových Varů.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 0864

Stylově zrekonstruovaná velká zemědělská usedlost (chalupa) k pronájmu leží na oploceném pozemku (pergola s posezením, krb) na malebném místě na polosamotě s kouzelným výhledem do krajiny.

8 ložnic / max 24 osob
číslo chalupy: 2064

Akceptované poukázky a asociace