Obce a města

Olomouci se nachází mnoho kostelů včetně monumentální katedrály Svatého Václava. Turisté zde mohou obdivovat největší barokní sousoší ve střední Evropě Sloup Nejsvětější Trojice. I známé olomoucké kašny, orloj a další památky jistě zaujmou návštěvníky tohoto krásného města ležícího na řece Moravě.

Historické centrum města je obklopeno krásnými parky. Navštívit je možné i některé z mnoha muzeí. Nachází se zde i výstaviště, kde se pravidelně konají výstavy Flora Olomouc a  Zoologická zahrada, jejíž návštěvu jistě přivítají rodiny s dětmi.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Olomouc je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Olomouc je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Zděná chalupa k pronájmu s vkusně zrekonstruovaným interiérem leží na neoploceném pozemku (bazén, trampolína, vyžití pro děti, gril) zcela na okraji obce v malebné krajině Nízkého Jeseníku.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 1762

Kvalitně zařízený prázdninový bungalov (chata) k pronájmu leží zcela na okraji obce v oplocené zahradě (terasa s posezením, ohniště) jen 200 od lesa, 1 km od koupaliště a 6,5 km od hradu Bouzov.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 2001

Zrekonstruovaná pěkně zařízená chalupa s obytným pokojem (krb) v oplocené zahradě (posezení, gril) na kraji obce v malebné krajině Jeseníků 5 km od Rýmařova a jen 15 km od přehrady Slezská Harta.

2 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 0639

Prohlíželo 102 lidí

Mimořádně atraktivní stylová chalupa s obytným větrným mlýnem, hernou (biliárd, stolní fotbal), vinným sklípkem a uzavřeným dvorkem ve velké oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, …).

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 1414

Moderní kvalitně zařízená chata k pronájmu se saunou a terasou s překrásným výhledem leží v divokém velkém sadu v tiché lokalitě na samotě u lesa na kopci nad městem (ideální pro dovolenou ve dvou).

1 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2048

Velmi pěkná chalupa s terasou v oplocené zahradě na kraji obce u lesa jen 7 km od obce Sloup (koupaliště, Sloupsko-šosůvské jeskyně) a jen 13 km od propasti Macocha a Punkevní jeskyně.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1111

Pěkně a účelně zařízený rekreační dům k pronájmu leží na neoploceném pozemku (koupací sud, posezení, krb) u řeky Moravice v malebné oblasti na rozhranní Hrubého a Nízkého Jeseníku.

5 ložnic / max 14 osob
číslo chalupy: 1947

Prohlíželo 172 lidí

Stylová pěkně zařízená chalupa k pronájmu se saunou a stolním fotbalem v oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, dětský koutek, gril) v malebné tiché lokalitě na kraji malé podhorské obce.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1543

Akceptované poukázky a asociace