Chata Doubí

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1119

Pronájem chaty Doubí - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zděná 3-pokojová chata pro 4 až 5 osob na kraji chatové osady nedaleko lesa a ŘEKY LUŽNICE. Obytný pokoj. Kuchyně. Koupelna. 2 ložnice. U chaty: PERGOLA s posezením, gril, udírna, houpačka. KOUPÁNÍ v zatopené pískovně v Roudné 2 km. CYKLOTURISTIKA. Rybaření na řece Lužnici 0,2 km. TIP NA VÝLET: zámek Červená Lhota. CENA od 8.708,-Kč/objekt/týden.

Zděná 3-pokojová chata (75 m2) pro 4 až 5 osob na kraji chatové osady nedaleko lesa a řeky Lužnice. Chodba s kamny. Obytný pokoj (20 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem pro 4 osoby a TV. V kuchyni (7 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. V chatě není zavedena pitná voda (pro pití a vaření je třeba si přivést balenou vodu). Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. V podkroví se nacházejí 2 ložnice: 1/ (15 m2) otevřená průchozí se 3 lůžky a 2/ (15 m2) se 2 lůžky. Topení dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku u chaty (300 m2) se nachází pergola s venkovním posezením, přenosný gril, udírna, ohniště, houpačka a pískoviště. Neoplocené parkování. 100 m od chaty železnice.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Roudné (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Doubí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Doubí

Chatová osada nedaleko obce Doubí leží v pěkné jihočeské přírodě v blízkosti řeky Lužnice cca 12 km jižně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za hrady a zámky, k vycházkám do přírody i k cykloturistice (značená síť cyklostezek). Koupání v zatopené pískovně v Roudné (2 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna a další sportovní aktivity v Táboře (12 km). Jízda na koni a golf v Sudoměřicích u Bechyně (20 km). Rybaření v místě na řece Lužnici (0,2 km). Restaurace a nákupy v Roudné (2 km). Turistické cíle: Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Choustník (hrad), Sezimovo Ústí (vila Dr. Eduarda Beneše), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Jindřichův Hradec (zámek, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Červená Lhota (zámek), Třeboň (zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál).

Lázně v okolí

Bechyně (26 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Doubí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v zatopené pískovně v Roudné (2 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místě na řece Lužnici (0,2 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Sudoměřicích u Bechyně (20 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Táboře (12 km)
Golf v okolí Golf v Sudoměřicích u Bechyně (20 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Táboře (12 km)

Dotazy k pronájmu chaty Doubí Položit dotaz

Vloženo: 8.7.2012

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli je možné si chatu pronajmout jen na víkend,a jaká by byla cena,popř.bych se chtěla zeptat jestli máte volný termín 13.07.- 15.07.2012,předem děkuji za odpověď,s pozdravem Hálová
Vážená paní Hálová, děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 1119 Doubí. Na chatě Doubí lze objednat v období letních prázdnin pouze týdenní pobyty od soboty do soboty. Děkujeme za pochopení.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace