Zobrazit na mapě

Rozhledna Panorama (Kabátice)

Rozhledna Panorama se nachází v nadmořské výšce 460 m. n. m. u obce Chlebovice na úbočí hory Kabátice v Palkovických hůrkách v předhůří Beskyd. Byla postavena v roce 2001, je vysoká 22 metrů a na vrchol vede 93 schodů.  

Návštěvníkům nabízí výhled na vodní nádrž Olešná a město Frýdek-Místek ze dvou plošin. Dolní plošina se nachází na úrovni 15 metrů a horní plošina na úrovni 17,7 metrů nad zemí. Vstup na rozhlednu je volný, vede k ní lesní cesta z obce Chlebovice, ve které je možné navštívit Muzeum včelařství.

Zdatní výletnici mohou od rozhledny Panorama pokračovat 8 km po turistické stezce až na zříceninu hradu Hukvaldy.

Fotogalerie - Rozhledna Panorama (Kabátice)

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Rozhledna Panorama (Kabátice) je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Rozhledna Panorama (Kabátice) je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 10x

Pěkně zařízená zděná chata v oplocené zahradě (stolní tenis, šipky, zastřešené posezení, krb) na kraji obce jen 500 m od aquaparku a přehrady Olešná a jen 3 km od Frýdku-Místku.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0830

Stylově zařízený srub s terasou a výhledem na rybník nabízí ubytování na ranchi s koňmi. Krásná příroda Podbeskydí a zvířata na ranchi dodávají pobytu ve srubu jedinečnou odpočinkovou atmosféru.

1 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2348
Obec Chlebovice, přehrada Olešná, Frýdek-Místek, průmyslová zóna Paskova a Ostrava jsou blízká i vzdálenější místa, která mohou návštěvníci z rozhledny Panorama pozorovat. Výlet na rozhlednu mohou zdatnější turisté spojit s návštěvou hradu Hukvaldy, který je po turistické stezce vzdálen 8 km.

Stylově zařízená chata s terasou nabízí ubytování na samostatném oploceném pozemku na malebném klidném místě u lesa ve stínu stromů v areálu ranche s koňmi a je ideální pro odpočinek v přírodě.

0 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2349

Prostorná kvalitně zařízená chalupa resp. samostatná část chalupy se stylovou společenskou místností, terasou a zahradou (pergola s posezením, ohniště) leží v malé obci v Podbeskydí.

5 ložnic / max 24 osob
číslo chalupy: 2346

Stylově zrekonstruovaná chalupa k pronájmu s neoplocenou zahradou (terasa s posezením, gril, ohniště, vyžití pro děti) leží na klidné polosamotě na malebném místě pod Hukvaldskou oborou v Podbeskydí.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 2351

Luxusní chata k pronájmu s wellness zázemím (vířivka, sauna), společenským klubem (krb, šipkový a zábavný automat) v oplocené zahradě (stolní tenis, terasa, gril) na malebném místě na samotě u lesa.

4 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2280

Zrekonstruovaná pěkná chata k pronájmu leží na neoploceném pozemku s terasou (posezení, gril) v rekreační chatové oblasti nad obcí na malebném tichém místě u lesa v samém srdci Beskyd.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2378

Útulný apartmán v rodinném domě se samostatným vchodem v oplocené zahradě (stolní tenis, trampolína, ruské kuželky, posezení, krb) na kraji obce na úpatí Lysé hory jen 3 km od Frýdlantu n. Ostravicí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 0306

Akceptované poukázky a asociace