Zobrazit na mapě

Rozhledna Panorama (Kabátice)

Rozhledna Panorama se nachází v nadmořské výšce 460 m. n. m. u obce Chlebovice na úbočí hory Kabátice v Palkovických hůrkách v předhůří Beskyd. Byla postavena v roce 2001, je vysoká 22 metrů a na vrchol vede 93 schodů.  

Návštěvníkům nabízí výhled na vodní nádrž Olešná a město Frýdek-Místek ze dvou plošin. Dolní plošina se nachází na úrovni 15 metrů a horní plošina na úrovni 17,7 metrů nad zemí. Vstup na rozhlednu je volný, vede k ní lesní cesta z obce Chlebovice, ve které je možné navštívit Muzeum včelařství.

Zdatní výletnici mohou od rozhledny Panorama pokračovat 8 km po turistické stezce až na zříceninu hradu Hukvaldy.

Fotogalerie - Rozhledna Panorama (Kabátice)

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Rozhledna Panorama (Kabátice) je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Rozhledna Panorama (Kabátice) je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Pěkně zařízená zděná chata v oplocené zahradě (stolní tenis, šipky, zastřešené posezení, krb) na kraji obce jen 500 m od aquaparku a přehrady Olešná a jen 3 km od Frýdku-Místku.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0830

Luxusní chata k pronájmu s wellness zázemím (vířivka, sauna), společenským klubem (krb, šipkový a zábavný automat) v oplocené zahradě (stolní tenis, terasa, gril) na malebném místě na samotě u lesa.

4 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2280

Útulný apartmán v rodinném domě se samostatným vchodem v oplocené zahradě (stolní tenis, trampolína, ruské kuželky, posezení, krb) na kraji obce na úpatí Lysé hory jen 3 km od Frýdlantu n. Ostravicí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 0306

Stylově a kvalitně zařízený rekreační dům k pronájmu se 2 terasami (posezení, gril) leží v historickém centru městečka Štramberk přímo pod hradní věží Štramberská trúba v malebné krajině Podbeskydí.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2070

Retro chalupa k pronájmu se stylově zrekonstruovaným interiérem a oplocenou zahrádkou (bazén, posezení, gril, ohniště) leží v turisticky zajímavé oblasti Beskyd jen 4,5 km od lanovky na Pustevny.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2180

Pěkná jednoduše zařízená chata leží na neoploceném pozemku (posezení, krb) v malebném horském prostředí u lesa a sjezdovky v oblasti ideální k turistickým výletům (výšlap na Lysou horu, Bílý Kříž).

3 ložnice / max 9 osob
číslo chaty: 1829

Stylová atraktivní chata s relaxační vířivkou (whirpool) v oplocené zahradě (bazén, terasa, dětský koutek) na kraji malé chatové osady pod lesem s krásným výhledem na panorama Beskyd.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chaty: 1355

Původní rodinný dům (chalupa) k pronájmu na velkém oploceném pozemku (pergola s posezením, venkovní krb, ohniště) 7 km jihovýchodně od Frýdlantu n. O. v samém srdci Beskyd.

5 ložnic / max 10 osob
číslo chalupy: 2256

Akceptované poukázky a asociace