Zobrazit na mapě

Lázeňský areál Teplice nad Bečvou

Lázně

V Teplicích nad Bečvou je lázeňský komplex založený již v 16. století, kdy byly objeveny léčebné účinky místních pramenů. Současnou podobu mají lázně od 19. století, neboť v této době byly vystavěny lázeňské domy v rozlehlém parku. V roce 1934 zde bylo vybudováno velké sanatorium. Léčba v Teplicích nad Bečvou se specializuje na choroby srdeční a cévní.

Spojení účinků léčivých pramenů s možností každodenní procházky v malebném prostředí lázeňského parku působí na nemocné návštěvníky lázní velice blahodárně. Nedaleko lázeňského domu Bečva je možnost navštívit pozoruhodné Zbrašovské aragonitové jeskyně, které vznikly působením termálních pramenů.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Lázeňský areál Teplice nad Bečvou je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Lázeňský areál Teplice nad Bečvou je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Moderní kvalitně zařízená chata k pronájmu se saunou a terasou s překrásným výhledem leží v divokém velkém sadu v tiché lokalitě na samotě u lesa na kopci nad městem (ideální pro dovolenou ve dvou).

1 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2048

Prohlíželo 112 lidí

Pěkná retro chata k pronájmu v opocené zahradě (bazén, trampolína, posezení, ohniště, pískoviště) v chatové osadě v malebném údolí Uhřínovského potoka s možností zajímavých výletů do Oderských vrchů.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1638

Malá jednoduše zařízená chalupa k pronájmu na neoploceném pozemku (zahradní nábytek, gril) na kraji malé obce v malebné krajině beskydského předhůří s ideálními podmínkami k cykloturistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1627

Kvalitně zařízená chalupa v oplocené zahradě (zastřešená terasa s posezením, stolní tenis, ruské kuželky, gril, ohniště) na velmi pěkném místě u lesa nad obcí v malebné krajině Hostýnských vrchů.

4 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 0935

Prohlíželo 149 lidí

Jednoduše zařízená chalupa v oplocené zahradě (zahradní nábytek, gril) v tiché ulici nevelké obce jen 5 km od přehrady Bystřička (koupání, rybaření) a jen 19 km od Rožnova pod Radhoštěm.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1547

Mimořádně atraktivní chalupa k pronájmu v částečně oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, trampolína, posezení, gril, zahradní kuchyňka) v klidné části obce poblíž lesa jen 6 km od přehrady Bystřička.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1831

Velmi pěkně a kvalitně zařízená chata v částečně oplocené zahradě (pergola, posezení, krb) pod lesem v rekreační obci jen 300 m od krásného koupaliště s tobogánem a s okolím ideálním k turistice.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chaty: 1457

Velmi pěkná chata k pronájmu s wellness zázemím (vířivka, infrasauna), hernou (stolní tenis, stolní fotbálek) a zahradou (posezení, ohniště) leží u lesa a potoka v malebné lokalitě chatové oblasti.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2047

Akceptované poukázky a asociace