Chata Brčálník

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0321

Pronájem chaty Brčálník - podrobný popis

Pěkně udržovaná chata (100 m2) pro 6 osob u lesa v Šumavské oblasti zvané Brčálník. Příchod ke vchodu po příkrých schodech a přes terasu s posezením a krbem. Předsíň. V kuchyni (6 m2) je k dispozici el. vařič (2 plotýnky) s troubou, lednička, překapávač a el. konvice. Obytná místnost (36 m2) je vybavena gaučem, jídelním koutem, 1 lůžkem, krbem, TV a kazetovým magnetofonem; vstup na balkon. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 125 l. V 1. patře (příkré schody) se nacházejí 3 ložnice: 1/ (11 m2) se 2 lůžky, 2/ (15 m2) s manželskou postelí a 3/ (8 m2) se 2 lůžky. Samostatné WC. El. topení nebo dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (600 m2) je pro děti k dispozici malý bazén (2,6 x 1,75 x 0,5 m), houpačka a pískoviště. Neoplocené parkování. V zimě parkování ve vzdálenosti asi 400 m. Zimní řetězy nutné. 30 m od chaty železnice.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Paušální popl. za dřevo 800,-Kč/týden. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Brčálník je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Brčálník

Rekreační horská oblast Brčálník leží v samém srdci Šumavy asi 12 km od Železné Rudy. Lesnaté prostředí je ideální k odpočinku, turistice, cykloturistice i k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání, tenisové kurty, posilovna v Nýrsku (17 km). Nákupy v Hojzově stráži (2,5 km), restaurace v místě (0,5 km). Turistické cíle: Šumavská jezera (Černé, Čertovo, Prášilské, Laka), Povydří, hora Pancíř s rozhlednou, Boubínský prales, Schwarzenberský plavební kanál – technická památka, barokní kostelík v Železné Rudě, zámek a galerii v Klenové, hrad Kašperk, zříceniny hradů Velhartice a Rábí, Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), chodské centrum Domažlice, Muzeum Šumavy v Sušici.

Lyžování v okolí

Železná Ruda – Špičák (8 km) (865 - 1202 m. n. m.): 1 lanovka, 10 vleků, délka sjezdovek: 8,5 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Brčálník

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Brčálník: Chata Jižní Čechy, Chata Šumava, Chata , Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Brčálník Položit dotaz

Vloženo: 9.12.2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je Váš objekt volný v termínu od 28.12. do 2.1.2013? Děkuji Gregorová
Vážená paní Gregorová,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0965 Plánička a chatu 0321 Brčálník.


V hlavní zimní sezóně (včetně Silvestra) nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty, příp.zkrácený pobyt za cenu týdenního. Děkujeme za pochopení.


Termín 29.12.2012 - 5.1.2013 je předběžně volný.


0965 Plánička: cena: 22.204,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. V zimě poplatek za uhlí (dřevo) do kamen.


0321 Brčálník: 16.576,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Paušální popl. za dřevo 800,-Kč/týden. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.


Vloženo: 7.9.2012

Dobrý den,

prosím o zaslání cenové kalkulace chaty na Brčálník na 12-14/10 a rezervaci tohoto termínu. Současně prosím o zaslání více fotografií.

Děkuji.
Ondřej Málek
Vážený pane Málek, děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 0321 Brčálník. Chata se bohužel pronajímá pouze v týdenních cyklech od soboty do soboty. Děkujeme za pochopení.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace