Chata Vigantice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0308

Pronájem chaty Vigantice - podrobný popis

Valašská roubená dřevěnice (94 m2) pro 6 osob s rekonstruovaným interiérem. Předsíň. Obytná místnost s odděleným kuchyňským a jídelním koutem (37 m2) je vybavena koženou sedací soupravou, TV (jen české programy) a HI-FI věží. V kuchyňském koutě je k dispozici el. plynový sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba. Koupelna s vanou. WC. 2 ložnice: 1/ (23 m2) s manželskou postelí a rozkládacím lůžkem, 2/ (15 m2) s 2 lůžky. El. topení. Nekuřácký objekt. Před domem je zastřešená terasa s dřevěným posezením. K dispozici je přenosný gril a ohniště. Zastřešené parkování na oploceném pozemku (500 m2) pro 2 auta.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady plot
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně el. sporák (4 plotýnky), trouba, lednička, mikrovlnná trouba
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Vratná kauce 2000,-

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vigantice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Vigantice

Roubená dřevěnice leží v obci Vigantice u silnice v srdci Beskyd asi 5 km od Rožnova pod Radhoštěm. Zvlněná krajina Moravskoslezských Beskyd nabízí ideální podmínky k turistice a cykloturistice. Koupání v místě (1 km), rybaření v řece Bečvě (4 km). Krytý bazén, koupaliště, posilovna, jízdárna, bowling v Rožnově pod Radhoštěm (5 km), dobré i autobusové spojení. Golf na Čeladné (24 km), vyhlídkové lety nad Beskydami ve Frýdlantě nad Ostravicí (30 km), škola paraglidingu ve Frenštátě pod Radhoštěm (16 km). Restaurace v obci Hutisko-Solanec (3 km), nákupy v místě (0,1 km). Turistické cíle: unikátní Valašské muzeum v přírodě (valašský skanzen) v Rožnově pod Radhoštěm, horské středisko Pustevny, památná hora Radhošť (1129 m n. m.) se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z r. 1898, skokanské můstky ve Frenštátě pod Radhoštěm, zřícenina hradu Hukvaldy, technické muzeum Tatra v Kopřivnici, lidová architektura a hradní věž Trúba ve Štramberku.

Lyžování v okolí

Nejznámější beskydské lyžařské středisko Pustevny (16 km) (620 – 1095 m. n. m.): 9 sjezdovek o délce 12,5 km pro začátečníky i zdatnější lyžaře, umělé zasněžování, dvousedačková lanovka z Trojanovic, 25 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Další střediska: Bílá (27 km) (518 – 774 m. n. m.): 8 sjezdovek o délce 4 km lehké až středně těžké obtížnosti, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 4 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, skiservis. Soláň (8 km) (530 – 860 m. n. m.): 7 sjezdovek o délce 3,7 km střední obtížnosti.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vigantice

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Vigantice: Chata Severní Morava, Chata Beskydy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Vigantice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Vigantice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace