Chata Vernířovice

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0539

Pronájem chaty Vernířovice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 4-pokojová stylově zařízená chalupa pro 6 až 8 osob v rekreační obci obklopené kopci. Obytná místnost: KRB, KACHLOVÁ KAMNA. Zahrada: VENKOVNÍ BAZÉN, TERASA s posezením. TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ ve Velkých Losinách 6 km. TURISTIKA. LYŽOVÁNÍ pouze 0,5 km v místě. CENA od 9.303,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová pěkně zařízená chalupa (80 m2) pro 6 až 8 osob v tiché obci. Chodba. Stylově zařízený obytný pokoj (30 m2) je vybaven sedací soupravou, krbem, kachlovými kamny, TV, kazetovým magnetofonem, videem, jídelním a kuchyňským koutem; vstup na terasu s posezením a slunečníkem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. plotna (4 plotýnky), horkovzdušná trouba, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem – bojler 150 l. Vysoušeč vlasů k dispozici. Samostatné WC. V 1. patře se nacházejí 2 ložnice: 1/ (22 m2) s dvojlůžkem a rozkl. gaučem pro 2 osoby, 2/ (16 m2) se 2 lůžky. Samostatné WC. Z druhé ložnice vede příkrý žebřík do vestavěného podkroví – snížený strop (6 m2), kde jsou k dispozici 2 matrace. Topení el. a na tuhá paliva. Na udržované zahradě (800 m2), která je opticky chráněna od okolí, je k dispozici bazén (4,7 x 2,2 x 0,9 m), venkovní posezení se slunečníkem, přenosný gril, ohniště, badminton a společenské hry. Přístřešek na uschování kol a lyží. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. plotna (4 plotýnky), horkovzdušná trouba, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, topinkovač a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení lze pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 13,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vernířovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Vernířovice

Rekreační obec Vernířovice leží v pohoří Jeseníky ca. 12 km severovýchodně od Šumperka. Díky své výhodné poloze jsou ideálním místem jak pro letní tak zimní dovolenou. Zvlněná krajina Jeseníků nabízí výborné možnosti k turistice, cykloturistice, k výletům za historickými pamětihodnostmi v okolí, v zimě pak k lyžování. Koupání ve Velkých Losinách (6 km). Tenisové kurty (0,3 km), jízda na koni (0,5 km) v místě. Krytý bazén, posilovna v Šumperku (15 km). Restaurace a nákupy (0,5 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Čertovu stěnu, Ztracené kameny, zříceninu hradu Rabštejn, Mravenečník, Ovčárnu, Praděd (nejvyšší hora Jeseníků – 1492 m n. m.), k vodopádům Bílé Opavice, na Rejvíz, Šerák, Keprník; Maršíkov (roubený kostelík), Velké Losiny (renesanční zámek, papírna z počátku 16. století, lázeňský park), Dlouhé Stráně (přečerpávací elektrárna), Jeseník (lázeňský park), krasové jeskyně Na Pomezí a Na Špičáku, Třemešná – Osoblaha (úzkorozchodná železnice).

Lázně v okolí

Velké Losiny (6 km): léčba nervových onemocnění a pohybového aparátu. Bludov (23 km): dětská léčebna.

Lyžování v okolí

Vernířovice (0,5 km): 2 vleky, délka sjezdovek: 0,8 km, lehká až středně těžká obtížnost. Klepáčov (13 km): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,1 km, lehká až středně těžká obtížnost, umělé zasněžování, večerní osvětlení. Loučná nad Desnou (10 km): 4 vleky, délka sjezdovek: 1,1 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení. Kouty nad Desnou (14 km): 3 vleky, délka sjezdovek: 1,1 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, večerní lyžování, snowboarding, lyžařská škola. Červenohorské sedlo (24 km) (862-1164 m n. m.): 7 vleků, délka sjezdovek: 5 km, všechny druhy obtížnosti, večerní osvětlení, 10 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vernířovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Vernířovice: Chata Severní Morava, Chata Jeseníky, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Vernířovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Vernířovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace