Chata Velké Karlovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 10 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0444

Pronájem chaty Velké Karlovice - podrobný popis

4-pokojová místně typická valašská dřevěnice (145 m2) pro 8-10 osob na polosamotě (v okolí jen jedna chalupa) obklopena lesy. Vstup přes zastřešenou verandu. Stylově zařízený obývací pokoj (38 m2) je vybaven sedací soupravou, horkovzdušným krbem (použití jen po domluvě s ubytovatelem) a kulečníkem. V prostorné kuchyni (25 m2) je k dispozici dvouplotýnkový el. vařič, lednička s mrazničkou (na verandě), el. konvice, sporák na tuhá paliva, jídelní kout a kazetový magnetofon (CD). Koupelna s vanou i sprchovým koutem – bojler 250 l a WC. V podkroví (příkré schody, snížený strop) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (25 m2) se 4 lůžky a rádiem, 2/ (30 m2) se 4 lůžky a manželskou postelí. El. topení. Na neoploceném přírodním pozemku (1000 m2) je k dispozici venkovní posezení, ohniště a koš na basketbal. K objektu vede 1,9 km lesní kamenitá cesta. Posledních 400 m se nedoporučuje pokračovat autem. Auto nejlépe odstavit na přírodní odstavné ploše (400 m od objektu) a pokračovat k objektu pěšky.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Velké Karlovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Velké Karlovice

Obec Velké Karlovice leží v CHKO Moravskoslezské Beskydy, ca. 25 km východně od Vsetína. Zvlněná krajina CHKO Beskydy nabízí ideální podmínky k turistice i cykloturistice. Vhodné také pro ty, kteří hledají klid a odpočinek. Koupání v místě (6 km) nebo v Karolínce (10 km). Krytý bazén, posilovna, tenisové kurty ve Vsetíně (30 km) Nákupy a restaurace v místě (4 km). Turistické cíle: výšlapy na Benešky, Soláň, Tanečnici, Vysokou, Malý a Velký Javorník, Karlovské muzeum a dřevěný kostel ve Velkých Karlovicích, horské středisko Pustevny, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z r. 1898, Valašské muzeum v přírodě (valašský skanzen) v Rožnově pod Radhoštěm, skokanské můstky ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Velké Karlovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Velké Karlovice: Chata Severní Morava, Chata Beskydy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Velké Karlovice Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Velké Karlovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace