Apartmán Trojanovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo apartmánu: 0402b

Pronájem apartmánu Trojanovice - podrobný popis

Chalupa se dvěma samostatnými apartmány se společným hlavním vchodem na kraji obce u lesa, jen 1,5 km od lanovky na Pustevny. Apartmán B: 3-pokojový apartmán (50 m2) v podkroví (snížený strop) pro 6 osob. Příkré schody. Obytná místnost (17 m2) s kuchyňským koutem je vybaven sedací soupravou, TV+SAT a MINI HI-FI věží. V kuchyňském koutě je k dispozici el. dvouplotýnkový vařič, trouba, lednička a el. konvice. Koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. 2 ložnice: obě (15 m2) se 3 lůžky. Pro oba apartmány společné: Částečně oplocený pozemek (1000 m2) se zastřešeným venkovním posezením a ohništěm. Neoplocené parkování. Nekuřácký objekt.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. dvouplotýnkový vařič, trouba, lednička a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Trojanovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Trojanovice

Obec Trojanovice se nachází přímo pod Beskydskými vrcholy asi 4 km jižně od Frenštátu pod Radhoštěm. Zvlněná krajina Moravskoslezských Beskyd nabízí ideální podmínky k turistice (Radhošť, Kněhyně, Velký Javorník, Smrk) a cykloturistice (značené cyklotrasy). Aquapark s tobogánem, tenisové kurty, posilovna, krytý bazén, jízda na koni, rybaření ve Frenštátě pod Radhoštěm (5 km). Rybaření (pstruhové potoky) a jizda na koni (2 km) v místě. Golf na Čeladné (10 km). Vyhlídkové lety ve Frýdlantu nad Ostravicí (20 km). Nákupy (1 km) a restaurace (0,1 km) v místě. Turistické cíle: horské středisko Pustevny, památná hora Radhošť (1129 m n. m.) se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z r. 1898, skokanské můstky ve Frenštátě pod Radhoštěm, Valašské muzeum v přírodě (valašský skanzen) v Rožnově pod Radhoštěm, technické muzeum Tatra v Kopřivnici, lidová architektura a hradní věž Trúba ve Štramberku, rodiště hudebního skladatele Leoše Janáčka a zřícenina hradu Hukvaldy.

Lyžování v okolí

Pustevny (6 km) (620-1095 m. n. m.): 1 lanovka, 10 vleků, délka sjezdovek: 12,5 km, všechny stupně obtížnosti, umělé zasněžování, 25 km běžeckých tratí, půjčovna lyží, lyžařská škola a skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Trojanovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

Dotazy k pronájmu apartmánu Trojanovice Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Trojanovice nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace