Apartmán Šumavské Hoštice

0 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 0817

Chata na víkend


Pronájem apartmánu Šumavské Hoštice - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Pěkně zařízený samostatný 1-pokojový apartmán pro 2 dospělé a 2 děti. V apartmánu: kuchyňský a jídelní kout, 2 lůžka, rozkl. gauč pro 2 osoby a TV. Koupelna. ZAHRADA: posezení, krb, houpačky a pískoviště pro děti. KOUPÁNÍ v Žarovné nebo Buku 2 km. TURISTIKA. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: prales Boubín. CENA od 6.216,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízený samostatný 1-pokojový apartmán (45 m2) pro 2 dospělé a 2 děti v zahradě za domem majitele v obci. Chodba. Schodiště. Obytný pokoj (40 m2) je vybaven kuchyňským a jídelním koutem, TV, DVD přehrávačem, 2 lůžky a rozkl. gaučem pro 2 osoby. V kuchyňském koutu je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a wc – bojler 120 l. El. topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (400 m2) je k dispozici zastřešené venkovní posezení, zahradní krb s udírnou, přenosný gril a pro děti pískoviště, houpačka se skluzavkou a dětské hračky. K dispozici je místnost se stolním tenisem. Oplocené parkování. Majitel rekreačně chová drobné zvířectvo (v oddělené části), které si můžete po domluvě s ním prohlédnout.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. V topné sezóně spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Šumavské Hoštice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Šumavské Hoštice

Vesnička Šumavské Hoštice je umístěna v krásné kopcovité krajině Šumavského podhůří asi 7 km východně od Vimperku. Okolní kopcovitá krajina nabízí ideální podmínky k turistice, cykloturistice (síť značených cyklistických stezek), houbaření nebo jen k relaxaci a odpočinku. Přírodní koupaliště v Žárovné nebo Buku (2 km). Tenisové kurty, posilovna ve Vimperku (7 km). Krytý bazén v Prachaticích (15 km). Jízda na koni v Bohumilicích (9 km). Rybaření na Husinecké přehradě (12 km). Restaurace a nákupy v místě (0,2 km). Turistické cíle: Helfenburg (zřícenina hradu), Kratochvíle (zámek), Husinec (rodný dům Jana Husa), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO), Lipenská přehrada, krásy Šumavy (Boubínský prales, Povydří, šumavská jezera, Schwarzenberský kanál – technická památka).

Lyžování v okolí

Nové Hutě (20 km) (1000 - 1140 m. n. m.): 6 vleků, délka sjezdovek: 1,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, snowboarding, 20 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Zadov (22 km) (890 - 1120 m. n. m.): 2 lanovky, 4 vleky, délka sjezdovek: 4,7 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 60 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Šumavské Hoštice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v Žárovné nebo Buku (2 km), krytý bazén v Prachaticích (15 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Husinecké přehradě (12 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Bohumilicích (9 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Vimperku (7 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Vimperku (7 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Apartmán Šumavské Hoštice: Apartmán Jižní Čechy, Apartmán Šumava, Apartmán Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu apartmánu Šumavské Hoštice Položit dotaz

Vloženo: 14.6.2011

Je možnost ubytovat dva dospělé s malým hodným psem - plemeno italský chrtík?
Vážená paní Reinischová,


děkujeme Vám za dotaz na apartmán Šumavské Hoštice č. 0817.
Ubytování se psem u tohoto objektu není povoleno.

Pokud nám sdělíte Vaše požadavky (termín, lokalita, počet osob atd.), pošleme Vám nabídku chat a chalup.

Kontaktovat nás můžete telefonicky na 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 28.7.2009

prosím byl by volný na příští týden cca 4 dny od úterý 1.8.2009 do pátku 4.8.2009, a event za jakou cenu
Vážený pane Kutálek,


děkujeme Vám za Váš zájem o apartmán Šumavské Hoštice č. 0817.
Tento objekt je v létě již plně obsazen.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.


Seznam turistických cílů v okolí apartmánu Šumavské Hoštice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace