Chata Štramberk

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0309

Pronájem chaty Štramberk - podrobný popis

Nová roubená valašská dřevěnice (85 m2) pro 5 osob s nádherným interiérem. Předsíň. Vstupní hala s lavicemi a krbem (12m2). Obytná místnost (25 m2) s jídelním a kuchyňským koutem je vybavena postelí, lavicemi a stolem, TV a kazetovým magnetofonem. V kuchyňském koutu je k dispozici el. čtyřplotýnkový sporák a lednička. Koupelna s vanou a WC, k dispozici je také pračka. Omezený objem teplé vody – 120 l. V podkroví se nachází prostorná ložnice (40 m2) s 2 postelemi a 1 manželskou postelí; vstup na terasu s možností venkovního posezení, a na zahradu (100 m2) v prudkém kopci. K uložení jízdních kol, popř. lyží je k dispozici sklep. Topení el. přímotopy, tuhými palivy. Vyhřívaná podlaha v hale, koupelně, částečně v obytné místnosti. Nekuřácký objekt. K dispozici jedno oplocené (pro malé auto) a jedno neoplocené parkovací místo. Upozornění: V zimě je někdy potřeba na příjezdové cestě k objektu použít sněhové řetězy.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady plot
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Štramberk je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Štramberk

Nová roubená valašská dřevěnice se nachází v městečku Štramberk asi 3 km od Kopřivnice v Podbeskydské pahorkatině. Zvlněná okolní krajina, zejména pak nedalekých Beskyd, nabízí ideální podmínky k turistice (Radhošť, Velký Javorník, Kněhyně, Bílá hora) a cykloturistice. Koupaliště, krytý bazén, jízdárna, posilovna v Kopřivnici (3 km). Krytý bazén, aquapark s tobogánem, jízdárna, škola paraglidingu ve Frenštátě pod Radhoštěm (12 km). Rybaření a horolezecké stěny v místě (2 km). Golf na Čeladné (21 km). Vyhlídkové lety nad Beskydami ve Frýdlantu nad Ostravicí (28 km). Nákupy (0,1 km) a restaurace (0,1 km) v místě. Turistické cíle: V samotném městečku Štramberk, jenž byl pro svůj starobylý ráz vyhlášen městskou památkovou rezervací, je mnoho turistických atraktivit: hradní věž Trúba, jeskyně Šipka, kde byly nalezeny kosterní pozůstatky člověka neandrtálského, botanická zahrada a arboretum, muzeum malíře Zdeňka Buriana, který se ve světě proslavil obrazy pravěkých ještěrů a šelem, rozhledna na Bílé hoře. Další turistické cíle: technické muzeum Tatra v Kopřivnici, zřícenina hradu a rodiště hudebního skladatele Leoše Janáčka Hukvaldy, Muzeum klobouků v Novém Jičíně, skokanské můstky ve Frenštátě pod Radhoštěm, horské středisko Pustevny, památná hora Radhošť se sochou pohanského boha Radegasta, sousoším Cyrila a Metoděje a kaplí z r. 1898, valašský skanzen v Rožnově pod Radhoštěm.

Lyžování v okolí

Lyžařské středisko Pustevny (20 km) (620 – 1095 m n. m.): 9 sjezdovek o délce 12,5 km pro začátečníky i zdatnější lyžaře, umělé zasněžování, dvousedačková lanovka z Trojanovic, 25 km běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Štramberk

Cyklotrasy v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Štramberk: Chata Severní Morava, Chata Beskydy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Štramberk Položit dotaz

  • K pronájmu chaty Štramberk nejsou zatím žádné dotazy.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace