Chalupa Stanětice

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1276

Pronájem chalupy Stanětice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše zařízená 2-pokojová chalupa pro 4 osoby v malé obci. Kuchyně. 2 ložnice. Koupelna. OPLOCENÁ ZAHRADA: lavička, ohniště, dětský koutek. KOUPALIŠTĚ jen 500 m. VODNÍ RÁJ ZÁBAVY v Kdyni 6 km. CYKLOTURISTIKA. TIPY NA VÝLET: Rýzmberk (hradní rozhledna), Horšovský Týn (zámek). CENA od 6.825,-Kč/objekt/týden.


Jednoduše zařízená 2-pokojová chalupa (50 m2) pro 4 osoby v malé obci. Veranda. Chodba. V kuchyni (10 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Vodu je pro konzumaci nutné převařit. 2 ložnice: 1/ (18 m2) se 2 lůžky, 2 křesly a TV a 2/ (14 m2) s dvojlůžkem. Koupelna s vanou – bojler 120 l. Samostatné WC. Topení: el. akumulační kamna popř. centrální na tuhá paliva. Na oplocené zahradě (600 m2) je k dispozici lavička, ohniště a dětský koutek. Zahrada je spoluužívána s majitelem, majitel vlastní psa (zavřený v kotci). Oplocené i neoplocené parkování. Povolena jsou pouze malá psí plemena.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Domažlicích (7 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Stanětice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Stanětice

Vesnička Stanětice leží v předhůří Českého lesa asi 7 km východně od Domažlic. Mírně zvlněná krajina je vhodná pro cykloturistiku nebo k vycházkám do přírody. V okolí se nachází také několik zajímavých historických pamětihodností. Koupaliště a tenisový kurt v místě (0,5 km). Krytý bazén (Vodní centrum zábavy) ve Kdyni (6 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash a posilovna v Domažlicích (7 km). Jízda na koni v Chrastavicích (5 km). Restaurace v Domažlicích (7 km), nákupy v Zahořanech (2 km) nebo v Domažlicích (7 km). Turistické cíle: Domažlice (Chodské muzeum, historické náměstí ze štítovými domy, Domažlická věž), Horšovský Týn (zámek), Rýzmberk (hradní rozhledna), Klenčí pod Čechovem (Muzeum spisovatele J. Š. Baara), Újezd (Kozinův statek), Klatovy (Černá věž, barokní lékárna, katakomby), Chudenice (Americká zahrada, rozhledna Bolfánek), Švihov (vodní hrad), Klenová (hrad), CHKO Český les (hora Čerchov s rozhlednou, vrch Havran s vyhlídkou); výlety do Německa.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Stanětice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v místě (0,5 km), krytý bazén (Centrum vodní zábavy) v Kdyni (6 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rybníku v Novém Dvoře (3 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Chrastavicích (5 km)
Tenis v okolí Tenisový kurt v místě (0,5 km) nebo v Domažlicích (7 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Domažlicích (7 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Stanětice: Chalupa Západní Čechy, Chalupa Český les, Chalupa Moravskoslezský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Stanětice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Stanětice nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace