Chata Sloup

2 ložnice
Domácí zvíře
Stolní tenis v objektu
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 0901

Skvělá cena

Náš tip

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Sloup - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chata (55 m2) pro 4 až 5 osob v atraktivní krajině CHKO Moravský kras na kraji chatové osady. Předsíň. Obytný pokoj (23 m2) je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem, krbovými kamny, TV+SAT, videem, rádiem a opticky odděleným kuchyňským koutem; vstup na balkon. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC (bojler 100 l). V podkroví chaty se nacházejí 2 ložnice: 1/ (11 m2) s dvojlůžkem a 2/ (17 m2) s dvojlůžkem a rozkl. gaučem pro 1 osobu. Z obou ložnic je vstup na balkon, který je pro obě ložnice společný. Topení: dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (700 m2) je k dispozici stolní tenis, venkovní posezení v altánku, zahradní krb a ohniště. Parkování v garáži nebo neoplocené u chaty.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 100 m.
Krb venkovní zahradní krb
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (3 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Garáž Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Sloup je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Sloup

Známá turistická obec Sloup leží v severní části Moravského krasu, cca. 11 km jihovýchodně od Boskovic. Místo je ideální pro ty, kteří chtějí poznat krásy Moravského krasu, ale také pro vyznavače cykloturistiky a turistiky. V blízkém okolí najdete také řadu historických pamětihodností, které stojí za shlédnutí. Koupaliště a tenisové kurty v místě (0,5 km). Krytý bazén a posilovna v Blansku (12 km). Jízda na koni v Petrovicích (3 km). Rybaření v rybníku poblíž Petrovic (4 km). Golf v Kořenci (16 km). Restaurace (0,5 km), nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: krásy Moravského krasu (jeskyně Sloupsko-šošůvské, Punkevní jeskyně, propast Macocha, Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka, Mariánské údolí s jeskyní Pekárna), Rájec-Jestřebí (zámek), Boskovice (zámek, hrad, Westernové městečko), Lysice (zámek), Křtiny (kostel Jména Pany Marie), Rudka u Kunštátu (jeskyně Blanických rytířů), Brno (Vila Tugendhat, hrad Špilberk, katedrála Petrov, zoologická zahrada, Brněnská přehrada).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Sloup

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v místě (0,5 km), krytý bazén v Blansku (12 km)
Rybaření v okolí Rybaření v rybníku poblíž Petrovic (4 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Petrovicích (3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km)
Golf v okolí Golf v Kořenci (16 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Blansku (12 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Sloup: Chata Jižní Morava, Chata Moravský kras, Chata Blansko, Chata Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Sloup 18× Položit dotaz

Vloženo: 26.12.2014

Prosím o cenovou nabídku na pobyt ve Vaší chatě v termínu 19.7. - 25.7. 2015. Počet osob je 4 dospělí, jedno dítě. Prosím o informaci ohledně pobytu psa. Platba pobytu v měsíci dubnu, přez fakturu placenou našim zaměstnavatelem. Prosím o informace ohledně cen energií. Děkuji Brázdová

Vážená paní Brázdová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0901 Sloup. Veškeré informace ohledně ceny, poplatků na místě a platby pobytu naleznete v následujícím odkazu: ceník chaty 0901 Sloup.
V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat také na bezplatné zákaznické lince 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Vloženo: 5.3.2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je možné pronajmout si chatu o prázdninách na kratší dobu od pondělí do soboty a pokud ano, tak za jakou cenu. Děkuji

Vážená paní Krylová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0901 Sloup.

V hlavní letní sezóně nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, zkrácený pobyt není možné objednat. Děkujeme Vám za pochopení.

Cena: 8316,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Zkrácené pobyty je možné objednat na vybraných objektech před nebo po letní sezóně, tj.v období 5.4.-28.6.2014 a 30.8.- 20.12.2014. Nabídku těchto objektů získáte pomocí využití Vyhledávání v levé části naší webové stránky.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailu. .

S pozdravem
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace