Chalupa Šakvice

3 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1951

Rodinná dovolená

Novinka 2019

Chata na víkend


Pronájem chalupy Šakvice - podrobný popis

Velmi pěkně zařízená 4-pokojová chalupa (cca. 80 m2) leží v obci Šakvice a nabízí pronájem pro max. 8 osob (včetně dětí). Do chalupy se vchází přes průjezd. Chodba. Obytný pokoj (16 m2) je vybaven gaučem, stolem, 6 židlemi a TV. Na obytný pokoj navazuje kuchyně (místnosti nejsou odděleny dveřmi), ve které je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice. Koupelna disponuje vanou a umyvadlem - bojler 100 l. Samostatné WC. Ke spaní hostů slouží 3 ložnice: 1/ průchozí (16 m2) se 2 lůžky vedle sebe, 2/ (16 m2) s dvojlůžkem a lůžkem a 3/ (16 m2) s dvojlůžkem a lůžkem. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Centrální plynové topení. Nekuřácký objekt! K chalupě náleží uzavřený dvůr (150 m2) a oplocená zahrada (150 m2). Na dvoře se nachází venkovní posezení, které lze v případě potřeby (např. za deštivého počasí) přemístit do průjezdu. V průjezdu jsou také umístěny stojany pro odložení jízdních kol. V zahradě je pak možno využít další venkovní posezení a gril. Neoplocené parkování. Majitel chalupy si vyhrazuje právo mít příležitostný přístup na dvůr a do zahrady (údržba a zalévání).

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Majitel chalupy si vyhrazuje právo mít příležitostný přístup na dvůr a do zahrady (údržba a zalévání).
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 3000,-Kč. Spotřeba el. energie, plynu a vody dle skutečné spotřeby.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Šakvice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Šakvice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 2 250,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Šakvice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Šakvice

 • Jihomoravská obec Šakvice leží nedaleko CHKO Pálava a Novomlýnských nádrží cca. 25 km severozápadně od Břeclavi. Okolí Šakvic a celá Jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice (vinařská síť cyklostezek), k seznámení s jihomoravskými tradicemi (krojované hody, lidové veselice) a samozřejmě k seznámení s vinařskou kulturou s možností ochutnávek vína. Okolí vybízí také ke krásným vycházkám do přírody nebo k poznávání historických pamětihodností, kterých na jižní Moravě najdeme nespočet. Koupání na koupalištích v Hustopečích (7 km), v Horních Bojanovicích (11 km), v Němčičkách (14 km), v aquaparku Aqualand Moravia (21 km) nebo na Novomlýnských nádržích (od 2 km). Krytý bazén, tenisové kurty, jízda na koni a posilovna v Hustopečích (7 km). Rybaření na Novomlýnských nádržích (od 2 km). Nákupy (0,3 km) a restaurace (0,2 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Starovičky - rozhledna Na Obrázku, Levandulová farma
 • Hustopeče - Městské muzeum, Mandloňová naučná stezka, rozhledna
 • CHKO Pálava - výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu
 • Pavlov - okružní plavby po Novomlýnských nádržích
 • Dolní Věstonice - archeologická expozice
 • Mikulov - zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu
 • Lednicko-Valtický areál - zámky Lednice a Valtice, krajinářský park - Minaret, Dianin chrám, kaple Sv. Huberta, Tři grácie, Janův Hrad, Apollonův chrám; památka zapsána na seznam UNESCO
 • Zaječí - rozhledny Maják a Dalibor
 • Velké Pavlovice - rozhledna Slunečná, Opilé sklepy - netypická ulička vinných sklepů
 • Nedánov nad Boleradicemi - rozhledna
 • Morkůvky - muzeum generálporučíka Františka Peřiny – expozice legendárního pilota 2. světové války
 • Klobouky u Brna - Národopisné muzeum, větrný mlýn
 • Čejkovice - pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy
 • vinařská obec Bořetice - rozhledna Kraví Hora, v Bořeticích se nachází 260 vinných sklepů, které dohromady tvoří tzv. Svobodnou spolkovou republiku Kraví hora, tato republika má svoji ústavu, prezidenta, vládu, vojsko, pasy a měnu
 • Židlochovice - zámecký park, rozhledna Výhon
 • Rajhrad - benediktinský klášter s Památníkem písemnictví na Moravě
 • Brno - hrad Špilberk, vila Tugendhat, zoologická zahrada, …
 • Nový Poddvorov - rozhledna Na Podluží
 • Hodonín - zoologická zahrada, lázeňský areál, projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie
 • Mikulčice - Slovanské hradiště

Lázně v okolí

 • Lednice (16 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Lyžování v okolí

 • Nejbližší lyžařský vlek v Němčičkách (14 km).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Šakvice

Cyklotrasy v okolí Okolí obce Šakvice a celá jižní Morava vůbec je ideální k cykloturistice. Přímo přes obec Šakvice vedou cyklotrasy Velkopavlovická a č. 5066.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Hustopečích (7 km), v Horních Bojanovicích (11 km), v Němčičkách (14 km), v aquaparku Aqualand Moravia (21 km) nebo na Novomlýnských nádržích (od 2 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Novomlýnských nádržích (od 2 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Hustopečích (7 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Hustopečích (7 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Hustopečích (6 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Šakvice Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Šakvice nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Šakvice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace