Chata Ratiboř

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 13 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0530

Prodloužený víkend


Pronájem chaty Ratiboř - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. Nově zrekonstruovaná, luxusně vybavená chata pro 8 – 13 osob v krásné zalesněné krajině Hostýnských vrchů, 3 km nad obcí. Obytná místnost: KRB. KULEČNÍK. MASÁŽNÍ VANA. KOUPÁNÍ 6 km v Hošťálkové. TIP NA VÝLET: hora Hostýn (poutní místo). LYŽOVÁNÍ: Troják 11 km. CENA od 15.498,-Kč/objekt/týden.

Nově zrekonstruovaná, luxusně vybavená chata (120 m2) pro 8 – 13 osob v krásné zalesněné krajině Hostýnských vrchů, 3 km nad obcí. Předsíň. Obytná místnost (30 m2) je opticky rozdělena na část společenskou a jídelní. Společenská část je vybavena posezením, krbem a TV+SAT. Kulečníková herna (20 m2). V kuchyni (6 m2) je k dispozici el. plotna (4 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, myčka na nádobí a el. konvice. 2x samostatné WC. V 1. patře se nachází 2 ložnice: obě (25 m2) s manželskou a patrovou postelí, TV a samostatnou koupelnou (sprchový kout, WC). V suterénu se nachází koupelna s masážní vanou (200,-Kč/použití/využití vany je v letním období závislé na dostatku vody ve studni), sprchovým koutem a WC. Součástí chaty je také samostatný apartmán (55 m2) se samostatným vchodem: Předsíň. Obytný pokoj je vybaven sedacím, jídelním, kuchyňským koutem (el. plotna, lednička, el. konvice) a TV. Koupelna s vanou a WC. Příkré schody do podkroví, kde se nachází ložnice s 5 lůžky (snížený strop). Na neoploceném pozemku (5000 m2) je k dispozici kryté venkovní posezení s krbem. Neoplocené parkování. V zimě jsou nutné sněhové řetězy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 200,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. plotna (4 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, myčka na nádobí a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. V topné sezóně poplatek za dříví do krbu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Ratiboř je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Ratiboř

Obec Ratiboř leží v západní části Hostýnských vrchů, ca. 6 km severozápadně od Vsetína. Zvlněná krajina Hostýnských vrchů, které jen o pár kilometrů dál přecházejí ve Vsetínské vrchy a Beskydy, je vchodná pro turisty, cykloturisty (znáčená síť cyklostezek) i pro ty, kteří rádi poznávají historické pamětihodnosti. V zimě jsou zde dobré podmínky k lyžování. Koupání v Hošťálkové (6 km). Tenisové kurty a posilovna v místě (3,5 km). Krytý bazén ve Vsetíně (10 km). Rybaření v řece Bečvě (6 km). Restaurace a nákupy (3,5 km) v místě. Turistické cíle: horské túry na Troják, Tesák, Kelčský Javorník, Obřany, Hostýn (poutní místo s kostelem P. Marie; křížová cesta od architekta D. Jurkoviče), Zoo a zámek Lešná, Vizovice (hrad, výroba pálených lihovin Jelínek), Malenovice (hrad), Rožnov pod Radhoštěm (Valašské muzeum v přírodě – skanzen), Teplice nad Bečvou (Hranická propast, Zbrašovské aragonitové jeskyně), Kroměříž (zámek a zámecký park – památka UNESCO), Beskydy.

Lázně v okolí

Teplice nad Bečvou (40 km): léčba srdečních, cévních onemocnění a pohybového aparátu.

Lyžování v okolí

Možnost běžkování přímo od chaty. Troják (11 km) (488-583 m n. m.): 3 vleky, délka sjezdovek: 1,2 km, obtížnost lehká až středně těžká, umělé zasněžování, upravované běžecké stopy. Kohútka (30 km) (715-913 m. n. m.): 9 vleků, délka sjezdovek: 5,1 km, všechny druhy obtížnosti, umělé zasněžování, snowboarding, 14 km běžeckých upravovaných tratí, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Ratiboř

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Ano
Rybaření v okolí Ano
Lázně v okolí Ano
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Ano
Posilovna v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Ratiboř: Chata Severní Morava, Chata Hostýnské vrchy, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Ratiboř Položit dotaz

Vloženo: 18.6.2008

Dobrý den,cena pronákmu chaty se vztahuje na chatu i s apartmánem?
Ano, k chatě patří i přistavěný apartmán.


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace